Tarihçe

Tarihçe
MAKPAŞ A.Ş. Türkiye’de dokümantasyon ve bilgi işlem sektörünüzde ileri teknoloji ürünlerine olan ihtiyacı karşılamak ve gerçek anlamda satış sonrası hizmet vermek için 1986 yılında kuruldu. Merkezi İstanbul’da olan MAKPAŞ A.Ş. Türkiye çapında bayileri bulunmaktadır.

MAKPAŞ A.Ş. büro makineleri konusunda müşterilerine etkili ve sınırsız çözümler sunmaktadır. Şirketimizin birinci ilkesi satış sonrası müşteri memnuniyetidir.Prestijli markaları portföyünde bulunduran MAKPAŞ A.Ş., OKI dot matrix, satır yazıcı, çok fonksiyonlu cihazları ve siyah beyaz ve renkli yazıcıları, faks, fotokopi makineleri, ile Türkiye genelinde dağıtıcılığını ve yetkili servis hizmeti yapmaktadır.

Misyonumuz “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” olup; Müşterilerimizin satın aldıkları ürünleri Türkçeleştirerek ve testlerinin yapılarak teslim edilmesi, Kullanıcıya yönelik ürün eğitimlerinin verilmesi, Kullanıcı ihtiyacına göre yapılandırılması, ürünlerin garantisini uzatmak ve çalışır halde tutmak için bakım onarım yapılması, Telefon, elektronik posta, uzaktan erişim ve yerinde müdahale ile müşterimize ihtiyaç duydukları teknik desteği sağlamaktır.

Yenilikçi yapısı, kaliteli ürünleri ve müşteri odaklı çalışmalarıyla, kendini sürekli geliştirmekte ve dokümantasyon konusunda müşterilerine sınırsız çözümler sunmaktadır.

1986 yılından itibaren, OKI TÜRKİYE ile işbirliğiyle, baskı çözümleri alanında Oki yazıcılar. Türkiye dağıtıcılığı, yetkili servis ve satış ve teknik servis hizmetlerinde müşterilerine sağlamış olduğu dokümantasyon çözümleriyle sektördeki lider konumunu korumayı başarmıştır. MAKPAŞ A.Ş. ’ın bu başarısının arkasında; “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ilkesine vermiş olduğu önem, geniş ürün yelpazesi, yaygın satış kanalları ve satış sonrası güçlü teknik servis ağı yer almaktadır.

Şirket misyonumuz, “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ile yolumuza devam ederek, temsil ettiğimiz Dünya çapında kalitesi ispatlanmış markaları ve ekibimizle beraber, müşterilerimize her en hızlıı şekilde en son teknoloji ve çözümleri sunmaktır.
Misyonumuz
1986 yılından itibaren, OKI TÜRKİYE ile işbirliğiyle, baskı çözümleri alanında Oki yazıcılar. Türkiye dağıtıcılığı, yetkili servis ve satış ve teknik servis hizmetlerinde müşterilerine sağlamış olduğu dokümantasyon çözümleriyle sektördeki lider konumunu korumayı başarmıştır.

MAKPAŞ A.Ş. ’ın bu başarısının arkasında; “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ilkesine vermiş olduğu önem, geniş ürün yelpazesi, yaygın satış kanalları ve satış sonrası güçlü teknik servis ağı yer almaktadır.

Şirket misyonumuz, “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ile yolumuza devam ederek, temsil ettiğimiz Dünya çapında kalitesi ispatlanmış markaları ve ekibimizle beraber, müşterilerimize her en hızlıı şekilde en son teknoloji ve çözümleri sunmaktır.