Oki’den Google Cloud Print Hizmeti!

Oki’nin renkli çok fonksiyonlu yazıcı serisine dahil ettiği yeni özellik olan Google Cloud Print ile kullanıcılar yer ve zaman fark etmeksizin diledikleri gibi renkli baskı işlemlerini gerçekleştirebilecekler. Üstelik yüksek baskı kalitesiyle.

Çok fonksiyonlu serisine Google Cloud Print özelliğini eklediği ürünlerin serisi ise; OKI MC300 ve MC500. Yeni özellikteki yazıcılar ile kullanıcılar; telefonlarından, bilgisayarlarından ya da tabletlerinden Gmail ve Goodle Docs’da bulunan tüm dokümanlarına ulaşarak baskı alabilecekler. Önceleri olduğu gibi önemli baskı işleri durumunda ofis dışında bulunan çalışanlar, baskı alabilmek için ofise dönmeyecek ve kolayca telefonlarından, tabletlerinden ya da bilgisayarlarından işlemlerini halledebilecekler.  Baskı almayı gerçekleştirebilmek için kablosuz bir internet olması yetiyor.

cloudprint-readyOki’nin çok fonksiyonlu yazıcı serisine dahil ettiği bu iki cihazın diğer özellikleri arasında; yüksek kalitede baskı verebiliyor olmaları, aynı zamanda çift taraflı baskı verebilmeleri yer alıyor. İyi bir yazıcıda olması gereken ve tüm özellikleri Google Cloud Print ile bütünleştirmesi ise cihazları kullanıcılar için oldukça bir hale dönüştürüyor.