Oki’den Büyük Yenilik

Oki siyah/beyaz ve çok fonksiyonlu yazıcı ürünlerine kullanıcı ihtiyaçlarını yüksek performansta karşılayacak yeni yazıcılar ekledi. Farklı iş gruplarındaki tüm kuruluşların kendi ihtiyaçlarına uygun bir yazıcı bulabileceği Oki’de garanti süresi de 3 yıla uzatıldı. Bu yazıcılar ile kullanıcılar; yüksek baskı kalitesi, baskı hızı, farklı medya seçenekleri ve geliştirilen toner kapasiteli ürünlere sahip olabilecekler. Yeni geliştirdikleri siyah/beyaz tek fonksiyonlu yazıcılar; Oki B412dn,Oki B432dn ve Oki B512dn ürün kodlarından oluşuyor. Çok fonksiyonlu yazıcılar ise; Oki MB472dnw, Oki MB492dn ile Oki MB562dnw  ürün kodlarına sahip.

 

Tüm ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak kullanıcıyla buluşturulan siyah/beyaz yazıcıları masaüstü kullanımı için uygun olurken, çok fonksiyonlu yazıcıların; baskı, tarama, fax ve kopyalama özellikleri, her biri yüksek dayanım ile tek bir cihazda buluşuyor. Böylece tüm bu cihazları ayrı ayrı satın almak yerine tek bir cihazda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayarak; büyük ölçüde mali tasarruf sağlamış oluyorsunuz.

 

Oki’nin ürün skalasına eklediği bu yeni ürünleri kullanıcı dostu ürünler olarak tanımlamasının sebebi; ürün özelliklerini son teknoloji ile geliştirmelerinden kaynaklanıyor. Çok fonksiyonlu yazıcılarına özel tasarlanan 7 inçlik LCD renkli dokunmatik ekranı ile yüksek performans vadediyor. Böylece ister küçük, ister daha büyük ölçekli bir firma olun; tüm işlerinizi verimlilikle gerçekleştiren bir ürün ile çalışma fırsatı buluyorsunuz.

 

Çok fonksiyonlu yazıcılarda bulunan kablosuz bağlanma ve yüksek kâğıt kapasitesi ile tasarlanmış olması; kullanıcı dostu bir yenilik olmasının etkili sebeplerinden. Büyük baskı gerektiren işlerde en büyük sorun yavaş çalışan bir cihazdır. Son teknoloji ile geliştirilmiş bu ürünlerde kaliteli ve hızlı baskı gerektiren tüm işleri kolaylıkla gerçekleştirme imkânı bulunuyor. Bu yeni yazıcıların bir diğer özelliği ise çevre dostu olarak tanımlanmaları. Bunun sebebi; az gürültü ve enerji tasarrufu sağlıyor olmalarından kaynaklanıyor. Enerji tüketimini aza indirmek için sessiz mod özelliği eklenen ürünler; gerekli durumda uykudan çıkararak kullanım fırsatı sunuyor.