OKI yeni C931 ile A3 renkli baskı teknolojisinde standartları yükseltiyor

OKI C931 mükemmeliyeti kalitesinde barındıran, yaptığı işler ile kullanıcılarını şaşırtabilecek düzeyde bir cihazdır. Baskı kalitesi ve renk yönetimi ile eşsiz bir teknoloji ürünü olan OKI C931, baskı kalitenizi profesyonel düzeye taşıyor ve ofis ve iş yeriniz için mükemmel bir çözüm ortağı olmaya aday bir duruş sergiliyor.

OKI C931 dijital ve A3 renkli baskıda standartlarınızı yeni bir seviyeye taşıyor olacak. Medyadaki esnekliğinizi üst düzeye taşıyabilecek kaliteye sahip olan OKI C931 uygun maliyeti yanı sıra A3 renkli baskı özelliği ile kendini sizlere hayran bırakacaktır. OKI dijital LED inovasyonu  sayesinde öncü olmayı başarmıştır. Bu yeni cihaz genel olarak grafik sanatları dünyası meraklılarının dikkatini çekiyor.

C931_PR_1Bu yöndeki uygulamalardaki başarısı çok beğenilen ve rakipleri olan A3 renkli  yazıcılarından standartları ve özellikleri bakımından daha fazla öne çıkarıyor diyebiliriz. Her yönü ile rakipsiz olan bu OKI C931 yazıcı dakikada ortalama 50 sayfa baskı almanızı sağlayabilir. 38.000 sayfaya ulaşan sınıfının en yüksek toner kapasitesi ile yüksek hacimli baskı imkanı vermektedir.

LED teknolojisi sayesinde, C931 360gr/m2’a kadar kadar medyalara baskı yapabiliyor.  Buna A6’dan SRA3’e kadar kağıt boyutları, 1,3 metreye kadar afiş uzunlukları ve şeffaf kağıtlara baskı olanağı ile birlikte, kendi segmentinin en esnek yazıcısı olma özelliğine sahiptir. Bir başka özelliği ise 1200×1200 dpi çözünürlüğüdür.

Medya tiplerine ise  kuşe kağıt, film, çıkartma kağıdı ve su geçirmez kağıt da dahildir. Ürünün satın alınmasından itibaren 30 gün içinde kaydedilmesi halinde uzatılmış üç yıl garanti olanağı sunulmaktadır. Yeni OKI ürün yelpazesi düşük hacimli  dijital baskı işlerini çok yüksek kalitede üretme becerisini sağlayarak eşsiz özellikler ile düşük işletme maliyetlerini tek bir cihaz içinde bir araya getiriyor. C931 LED dijital renkli baskıyı yeniden tanımlıyor. Sonuç olarak, OKI’nin sınıfının lideri baskı teknolojisi, profesyonel kalitede renkli baskıyı ofis içinde yapmaya olanak sağlıyor ve işletmelerin ihtiyacı olan baskıyı, dilediği zaman  yapmasına imkân tanıyor.