Oki Yazıcı Sürücüleri

Yazıcı Sürücüleri

Yazıcı sürücüleri yazılım uygulamaları ve yazıcılar arasında bir tercüman gibi hareket ederler. Yazıcıya bir direktif gönderildiğinde, sürücü bilgiyi yazıcının anlayabileceği bir dile tercüme eder.

OKI Printer Solutions yazıcı sürücüleri, ürünlerimize özel birçok özellik sunar:

News_5694_LiveImage_1154532912• Kitapçık baskısı – Bu özellik size, çift taraflı baskı gibi çoklu sayfalarınızı bir kağıt üzerine bastırma imkanı sunar. Kağıtlar ortalarından katlanarak kitapçık haline getirilebilir veya birçok kitapçık bir araya getirilerek bir kitap oluşturulabilir. (Çift taraflı baskı gereklidir.)

News_5694_LiveImage1_1154621747• Poster baskısı – Maksimum etki için, dökümanlar 2’den 16 sayfaya kadar kağıtlara bölünerek basılabilir. İşaretli yerleinden kesip yapıştırarak tek bir büyük boyutta kağıt elde edilebilir.

• Güvenli Baskı – Gizli dosyalar basmaya uygundur. Bu özellik sayesinde, yazıcıya gönderilen döküman geçici olarak sabit diske kaydedilir ve ancak bir PIN numarası girilerek dökümana erişilip baskı alınabilir. (Sabit disk gereklidir.)

• Şifrelenmiş Güvenli Baskı – Daha fazla güvenlik için, bası yazıcılar Şifrelenmiş Güvenli Baskı’ya sahiptir. Bu özellikle baskı işleri yazıcı sürücüsü tarafından şifrelenir, güvenli bir şekilde yazıcıya iletilir ve yalnızca PIN sorgulaması ile baskı alınabilir. (Sabit disk gereklidir.)

News_5694_LiveImage2_1154532913• Photo Enhance – Photo Enhance size düzgün, temiz ve keskin fotoğraf kalitesinde resimler sunar. En uygun görüntüyü sağlamak için ve resmi analiz etmek için geliştirilmiş bir teknoloji çalıştırılır.

• Overlays (Ek Bilgi Katmanı) – Bu katmanlar mektup başlıkları, formlar, faturalar ve önceden basılmış antetli kağıt kullanımını azaltmak açısından oldukça kullanışlıdır. Bir katman; ihtiyaç duyduğunuzda kullanılmak üzere yazıcınızın hafızasında veya sabit diskinde saklanarak, grafik, yazı tipi veya yazı kombinasyonundan oluşabilir. Sonuç Filigran özelliği ile aynıdır, ama yapabilecekleri çok daha ayrıntılıdır.

• Graphic Pro renk eşleştirme – Graphic Pro Renk Eşleştirme aracı yazıcınızdaki renkleri yönetmek için güçlü ve yetenekli bir sistemdir.Graphic Pro Renk Eşleştirme aracı yazıcınızdaki renkleri yönetmek için güçlü ve yetenekli bir sistemdir.

• Colour Correct utility (Renk Düzenleme Yardımcı Programı) – Bu araç renk tonu, kontrast ve renk doygunluğu üzerinde kullanıcının konrolünü sağlar.

• Colour Swatch – Renklerin doğru bir şekilde kopyalanmasını sağlar ve özellikle şirket logolarının basımında kullanışlıdır.