Oki Servisi

Dokümantasyon sektörünün köklü ve lider kuruluşlarından olan MAKPAŞ A.Ş. 1986 yılından beri OKI Sistem ve Yazıcı Çözümleri Tic. Ltd. Şti. ile çözüm ortaklığı içerisindedir. Dot Matrix (Nokta Vuruşlu Yazıcılar), Siyah/Beyaz & Renkli Lazer Yazıcılar, MFP (Çok Fonksiyonlu Ürünler), Faks Makineleri, Fotokopi Makineleri, Line Printer (Satır Yazıcıları), Pasbook (Hesap Cüzdan Yazıcılar), Pos/Etiket yazıcıları orijinal toner, orijinal şerit, sarf malzeme ve yedek parça konusunda, ofisinizin dokümantasyon gereksinimlerine ekonomik ve verimli çözümler üretmek için sınıfının en iyi üreticisi OKI ortaklığı ile sizlere güvenilir çözümler sunmaktayız.

Oki Servis Hizmetlerimiz

Satış esnasında sizlere en uygun çözümleri sunmayı vaat eden MAKPAŞ A.Ş. satış sonrasında da size kaliteli bir destek hizmeti sunuyor. Konusunda uzman, güler yüzlü personellerimiz ile satış öncesi bilgilendirme ve kurulum konusunda siz değerli müşterilerimize en uygun çözümleri sunmaktayız. Yazılımsal ve teknik sorunlara karşı ekstra evrak talep etmeksizin, ürün üzerindeki seri numarası vasıtası ile yerinde veya servisimizde teknik destek sağlamakta, ortalama 1 iş günü içerisinde sorunlarınıza çözüm bulmaktayız. Ürünlerimiz 2 yıllık standart garanti süresine sahipken bu süre, ürün kaydı yapıldığı takdirde 3 yıla uzamaktadır.

Oki Teknik Servis Çözümlerimiz

Oki yazıcılar ile ilgili satış öncesi bilgilendirme, kurulum, yaşanılan yazılımsal ve teknik sorunlara çözüm getirme ve arızalı cihaz tamiri hizmetleri veriyoruz,

Bize telefon ve mail ile ulaşıp sorunlarınız hakkında bilgi verebilir veya cihazlarınızın yerinde servis garantisi var ise servis talebinde bulunabilirsiniz. Yerinde servis garantisi olmayan cihazlarınızı Makpaş A.Ş. teknik servis merkezimize getirdiklerinde sorun hakkında çözüm üretiyoruz.

Garanti Dışı Oki Yazıcılar İçin Teknik Servis

Garanti dışı yazıcılarda arıza tespitinin ardından müşteriye teklif sunulur ve teklif onaylanırsa tamiri yapılır, teklif onaylanmaz ise yazıcıyı ücretsiz iade alabilirsiniz.

Teknik Servis Hizmet Bölgelerimiz

İstanbul Avrupa Yakası ve İstanbul Anadolu yakasının tamamına Oki servis hizmetini veriyoruz. İstanbul dışı müşterilerimiz için kargo aracılığıyla yazıcılarını teslim alıp arıza tespit ve tamir hizmetlerini sunuyoruz.

Oki yazıcı servisi hizmetimizi ADALAR, ARNAVUTKÖY, ATAŞEHİR, AVCILAR, BAĞCILAR, BAHÇELİEVLER, BAKIRKÖY, BAŞAKŞEHİR, BAYRAMPAŞA, BEŞİKTAŞ, BEYLİKDÜZÜ, BEYOĞLU, BÜYÜKÇEKMECE, BEYKOZ, ÇATALCA, ÇEKMEKÖY, ESENLER, ESENYURT, EYÜP, FATİH, GAZİOSMANPAŞA, GÜNGÖREN, KADIKÖY, KAĞITHANE, KARTAL, KÜÇÜKÇEKMECE, MALTEPE, PENDİK, SANCAKTEPE, SARIYER, SİLİVRİ, SULTANBEYLİ, SULTANGAZİ, ŞİLE, ŞİŞLİ, TUZLA, ÜSKÜDAR, ÜMRANİYE, ZEYTİNBURNU semtlerini hizmet veriyoruz.

Dokümantasyon konusundaki tecrübemiz ve OKI Türkiye ile entegre çalışmalarımız sayesinde sizlere en kaliteli ve hızlı çözümleri ekonomik olarak sunmak MAKPAŞ A.Ş.’nin temel ilkesidir.