OKI ML5520eco, Özel Form Baskılarındaki Çözüm Ortağınız

Oki ML5520eco

Oki ML5520eco

Esnek kâğıt yönetimi ve hızlı baskı ihtiyacı duyulduğunda OKI ML5520eco tam ihtiyaç duyduğunuz bir yazıcı olarak karşınıza çıkıyor. Saniyede 570 karaktere kadar baskı hızına sahip bu 9 iğneli nokta vuruşlu yazıcı, yoğun iş temposuna sahip, özel form ve barkod baskısı ihtiyacı duyan iletmeler için güvenilir, sağlam ve dayanıklı bir baskı deneyimi yaşamayı vaat ediyor.

ML5520eco segmentindeki rakiplerine kıyasla neredeyse iki kat daha fazla kâğıt alırken, yüksek dayanımlı hafif, güçlü ve verimli bir motora sahip baskı kafasıyla sizlere üstün OKI performansını deneme imkânı sunuyor.

Yazıcı kafası üzerindeki patentli optik sensör ile hassas çıkış sağlanırken, tam yırtılma noktasından net bir yırtılma sağlamak için formlarınızı doğru konumlandıran otomatik yırtma özelliği ile kâğıt israfını önlemede size oldukça yardımcı olacak bir üründür.

Uyku modunda 1,5W elektrik tüketimi ile güç tasarrufu konusunda da adından söz ettirirken karbon salınımını asgari düzeyde tutarak OKI nin çevre duyarlılığı konusundaki ilkelerini gözler önüne sermektedir.

OKI yarım yüzyıla yaklaşan tecrübesiyle, kısa ve uzun vadede işletmenizin baskı giderlerini azaltma, hızı ve sağlamlığı ile iş yükünü azaltmayı hedeflemektedir. Düşük maliyetli, sağlam ve kullanımı kolay yazıcılarıyla OKI, müşterilerine kesintisiz ve uzun yıllar hizmet veren yazıcılar sunmaktadır.

Garanti

Ürünlerimiz Türkiye Standartları dâhilinde 2 yıl garantilidir. Eğer 3kstra bir yıl garanti ile toplamda 3 yıl garanti süresine sahip olmak isterseniz lütfen ürününüzü makpas.com.tr üzerinden bizimle iletişime geçiniz.