Oki ML3320 eco Nokta Vuruşlu Yazıcı, Hız ve Güven Bir Arada

Nokta vuruşlu yazıcı endüstrisinde yaklaşık yarım asırlık tecrübesiyle OKI sizlere düşük maliyetli ve süratli bir yazıcı olan Oki ML3320eco’yu sunuyor. Oki ML3320eco kullanım kolaylığı, tasarruf odaklı olması, hızı ve dayanıklı yapısı ile özel formlarınızın basımında en iyi iş ortağınız olmaya aday.

Oki ML3320eco

Oki ML3320eco

Hızlı ve sağlam

9 iğneli, 80 kolonlu nokta vuruşlu yazıcı kafasına sahip bu üstün yazıcı, saniyede 435 karaktere ulaşan baskı hızı ile göz doldururken, 1 orijinal + 4 kopya baskı özelliğine sahiptir. Hızlı baskının ve esnek kâğıt yönetiminin söz konusu olduğu işlerde daima yanınızda olacaktır. Diğer yazıcıların aldığının iki katı kalınlıktaki çok parçalı özel form ve kâğıtları kullanabilir. Sınıfındaki diğer yazıları göre iki katı kadar çalışma süresiyle dayanıklılığını ispatlayan bir üründür. OKI’nın dayanıklı yazıcı kafası ve güç timsali motoru bir araya gelerek sizlere performans konusunda benzersiz deneyimler yaşatmayı hedefliyor. Darbeye dayanıklı kasası, 3 milyon karakterlik şerit ömrü ve dişli tahrik sistemi ile OKI ML332eco uzun yıllar sizlere hizmet verecek bir yazıcıdır.

Uzun ömür

OKI orijinal şerit, kartuş, yedek parça ve sarf malzemeleri ile ürününüzün ömrünü uzatabilir, ürününüzü yıllar boyu sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

Tasarruf edin

Doğa dostu 1,5 W’lık uyku modu elektrik tüketimi ile enerji masraflarınızın azaltılması konusunda sizlere katkıda bulunan Oki ML3320eco, yazıcı kafasında patentli bir optik sensör yardımı ile kâğıtlarınızı hatasız yırtılma için konumlandırır ve kâğıt israfının önüne geçer.

Garanti

OKI garanti konusunda da yeni bir yaklaşım sunuyor. Standart 2 yıllık garanti süresini ürünü sisteme kayıt etmek koşulu ile 3 yıla uzatarak OKI, kullanıcılarının kendilerini özel hissetmesi için başka bir neden daha sunuyor.