OKI MB470, Verimli ve Kullanışlı

Oki MB470

İş yükünün fazla olduğu küçük işletmeler ve ufak çalışma grupları için biçilmiş kaftan niteliği taşıyan OKI MB470 baskı, kopyalama, tarama ve faks özelliklerini içinde barındırır. Çift taraflı ve anında baskı, renkli tarama ve dâhili faksıyla yoğun iş temponuza kolaylıkla ayak uydurabilecek sınıfının lider çok fonksiyonlu yazıcılarındandır.

 

Network kullanımına hazır çalışma sistemiyle OKI MB470 kullanıcı müdahalelerini en aza indirerek kullanıcı kaynaklı yaşanabilecek sorunları asgari hale getirmiştir. Böylelikle daha az sorun daha fazla iş ilkesiyle çalışmaktadır.

 

Standart 250 sayfa kapasitesine sahip OKI MB470 opsiyonel kâğıt çekmecesiyle bu kapasitesine 830 sayfaya çıkarabilmektedir. Özel medyalarınız için 50 sayfalık çok amaçlı çekmecesi bulunmaktadır. Kartuş seçiminize göre 3500 ile 7000 sayfa arasında kesintisiz baskı alabilmenize olanak sağlar.

 

Dakikada 28 sayfalık baskı hızı ve gerçek 1200 dpi x 1200 dpi çözünürlüğü ile kaliteli baskı deneyimini sürat ile birleştirir. Elbette bu sürat hususunda değinilmesi gereken bir diğer özelliği ilk sayfa baskı hızının 5,5 saniyeden daha az olmasıdır.

 

4800 dpi çözünürlüğe kadar tarama imkânı sunan OKI MB470 taradığınız belgeleri FTP, E-mail, TWAIN, CIFS gibi platformlara yollama imkânı sunmaktadır. Tarama hızı dakikada 21 sayfa siya-beyaz, 10 sayfa renkli sayfadır. Taradığınız medyaları .pdf, .tiff ve .jpeg formatlarında almanıza olanak sağlar.

 

Garanti

OKI MB470 2 yıllık standart garanti süresine sahip olmakla beraber kendinizi rahat hissetmeniz için OKI tarafından sunulan ayrıcalıklı 3 yıllık garanti süresini de siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunmaktadır. Satın aldığınız ürünü sisteme kayıt ederek ayrıcalıklı 3 yıllık garanti süresinden faydalanabilirsiniz.