OKI C9655 A4 A3 renkli network yazıcı, olağan üstü renkler yüksek performans

Oki C9655n

Oki C9655n

A4 için 36 ppm renkli, 40 ppm siyah/beyaz, A3 içinse 19ppm renkli 21 ppm siyah/beyaz baskı performansıyla göz dolduran bu ürün A6’dan A3’e kadar metrekareye 300 gr’lık, bununla beraber 1200 mm uzunluktaki afişlere kadar çok çeşitli medyalar üzerinde işlem yapabilme imkânı sunmaktadır.

İlave kâğıt çekmeceleriyle 2880 kâğıt kapasitesine çıkabilen bu yazıcı ProQ2400 multi-level çıktı kalitesine sahiptir ve 1200×600 dpi baskı çözünürlüğündedir. Büyük ölçekli baskı işlerinin üstesinden gelebilmek için 512 RAM ve 800 MHz işlemciye sahiptir. Bununla beraber verilerinizi saklayabilmek için opsiyonel olarak 40 GB hafızaya sahiptir.

Her türlü çalışma grubu için ideal bir çözüm olan C9655 günlük ihtiyaçlarınızın tümüne yanıt verebilecek niteliktedir.

C96552 in yeteneklerine örnek vermek gerekirse; büyük boy A3 tasarımlar, Gantt çizelgesi, ağır kapaklı A4 kitapçıklar ve büyük biçimli özel tabloların kolaylıkla basılması sıralanabilir.

Hızı sayesinde iş akışınıza uyum sağlayarak zaman kayıplarını engeller. Her seferinde mükemmel renk ve baskı kalitesi üretir. Graphic Pro renk yönetimi ile renk profillerinizi sabit diskinize kaydederek yüksek doğrulukta renk eşleşmesi sağlar. ProQ2400 multi level teknolojisi Microfine yüksek çözünürlüklü toner ile buluştuğunda daha yüksek renk derinliği, daha az gren ve yüksek parlaklık hissine olanak sağlar.

Dijital LED teknolojisi ve tek geçişli kâğıt yolu sorunsuz ve pürüzsüz baskılar yapmanıza olanak sağlar.

 

Dijital LED Teknolojisi Nedir?

  • Hareketli lazer başlıklara oranla daha küçük nokta boyutları her defasında en doğru baskıyı almanıza imkân verir.
  • Led’ler hareketli parça içermez, bu yüzden hareketli parçaların çıkarabileceği sorunlarından uzak yüksek güvenlikli kullanım sağlar.
  • ProQ teknolojisi üstün baskı kalitesi sunar.
  • Doğa dostu küçük ve kompakttır. Daha az ham madde kullanır.
  • LED kafalar daha az yer kapladığından yazıcı boyutları küçüktür.

 

Ayrıca OKI C9655 beraberinde gelen ücresiz Template Manager, Color Correct, OKI LPR, Color Correct Utility, Color Swatch Utility, Color Access Policy Manager, PrintSuperVision.net, PrintSuperVision Java, Print ControlServer, Print Control Client, Print Control Report Tool, Web Driver Installer, ICC Color Profiles, PostScript Gamma Utility, Profile Assistant, PDF Direct Print, Storage Device Manager, ColorSync Profiles, ICC Profiles yazılımları ile size eşsiz bir kullanıcı deneyimi sunmaktadır.

Sarf Malzeme

OKI C301 dn orijinal siyah (Black), mavi (Blue), kırmızı (Magenta), sarı (Yellow), toner, kartuş, görüntüleme ünitesi (Image Drum), kayış (Transfer Belt), fırın (Fuser) üniteleri, renkli toner, yedek parça, aksesuarları ve sarf malzemeleri en yüksek endüstri standartlarında kalite odaklı üretilmiş olup, parçaların birbiriyle ahengi azami derecededir.

OKI C301 dn orijinal renkli, siyah toner, kartuş yedek parça, aksesuarları ve OKI toner, kartuş ve sarf malzemeleri ile en yüksek performansı en düşük fiyata elde edebilir, uzun ömürlü kullanımı sayesinde eşsiz bir kullanıcı deneyimi elde edebilirsiniz.

 Garanti

OKI C9655 standart olarak 2 yıl garanti süresine sahiptir. Uzatılmış 3 yıl garanti fırsatından faydalanmak için ürününüzü satın aldıktan itibaren 30 gün içerisinde www.makpas.com.tr adresinden kayıt ettirebilirsiniz. Kayıt işlemi yapılmamış ürünler standart olarak 2 yıl garanti kapsamına girmektedir.