OKI C841n A3 A4 renkli network yazıcı, profesyonel baskı kalitesi ve hız bir arada

Oki C841n

Oki C841n

OKI C841 1200 x 1200 dpi çözünürlükte fotoğrafik kalitede baskı ihtiyacı olan her türlü işletme için ideal bir çözüm ortağıdır. HD renk kalitesinin farkını yaşayacağınız bu ürün A4 ebatlarında renkli ve siyah/beyaz baskılar için 35 ppm, A3 ebatlarında renkli ve siyah/beyaz için 20ppm baskı hızıyla göz dolduran performansa sahiptir.

Opsiyonel olarak gelen otomatik çift taraflı baskı ile kullanıcılara kâğıt tasarrufu konusunda destek verir.

Çalışma arkadaşlarınız C841n ile çok çeşitli medya tiplerini basabilir. A6 posta kartlarından, A3’e ve bunun da ötesinde 1321mm’lik afişlere kadar her boyutta dokümana baskı alabilir. 64 ile 256 gr/m2 ağırlıklar arasındaki kâğıtlara baskı alabilirsiniz. Standart 400 sayfalık kâğıt kapasitesi, opsiyonel olarak daha az kullanıcı müdahalesi için 1.990 sayfaya kadar arttırılabilir.

OKI C841 n renkli yazıcı dijital LED teknolojisi kile yüksek kalitede bir baskı olanağı sağlar.

Dijital LED Teknolojisi Nedir?

  • Hareketli lazer başlıklara nazaran daha küçük nokta boyutları her defasında en doğru baskıyı almanıza imkân verir.
  • Led’ler hareketli parçalara sahip değildir, bu yüzden hareketli parçaların çıkarabileceği sorunlarından uzak son derece güvenli kullanım deneyimi sunarlar.
  • ProQ teknolojisi mükemmel baskı kalitesi sunar.
  • Doğaya olan duyarlılığı yüksek, küçük ve kompakttır. Ham madde kullanımı daha azdır.
  • LED kafalar kapladığı yer bakımından daha küçük olduğundan yazıcı boyutları daha ufaktır.

 

Çevre duyarlılığı yüksek, enerji tasarrufu sağlayan özellikler

Enerji maliyetlerinde önemli ölçüde tasarruf etmenize olanak sağlayan OKI C841 n ile düşük maliyetli orijinal yedek parça ve sarf malzemesi imkânı ile göz doldurmakta. Cihazınız ile ön tanımlı olarak gelen derin uyku modu cihazınızı çalışmadığı anlarda kapatarak enerji tasarrufunuza katkıda bulunur. Cihazınız kendisine gelen ilk baskı talebinde otomatik olarak açılır.

 

OKI C841n beraberinde Color Correct, OKI LPR, PrintSuperVision.net, PrintSuperVision Multiplatform, Color Swatch Utility, ICC Profiles, Template Manager, Web Driver Installer, WebPrint, Print Job Accounting, Print Job Accounting Enterprise, Print Job Accounting Client, Storage Device Manager, PS Gamma Adjuster, Profile Assistant, PDF Direct Utility, Color Access Policy Manager uygulamalarını ücretsiz olarak sunar.

 

Garanti

Garanti süresi standart olarak 2 yıldır. Uzatılmış 3 yıl garanti hakkından faydalanmak için ürününüzü satın aldıktan itibaren 30 gün içerisinde www.makpas.com.tr adresinden kayıt ettirebilirsiniz. Kayıt işlemi yapılmamış ürünler standart olarak 2 yıl garanti kapsamına girmektedir.