OKI C831n uygun fiyata maksimum performans sağlayan A3 A4 renkli network yazıcı

Oki C831n

Oki C831n Renkli A3 Network Yazıcı

OKI C831n Küçük ve orta ölçekli çalışma ekipleri ve işletmelere hızlı ve yüksek kalitede baskı üretme olanağı sağlayan, performansı yüksek bir yazıcıdır. A4 boyutlarında 35 ppm ve A3 boyutlarında 35 ppm baskı hızıyla en yoğun zamanlarda bile büyük işlerin altından ustalıkla kalkacak sorunsuz bir üründür.

Daha yumuşak gölgeler için ProQ2400 multi-level çıktı kalitesine sahip olan bu ürün, grafik dosyaları ve uygulamaları ile uyum sağlamaya yarayan PCL desteği ile 2400 x 600 dpi çözünürlük keyfini yaşamanıza imkân sağlar. Keskin baskı içinse fotoğraf geliştirme ayarlarına sahiptir. 1990 sayfa maksimum kâğıt kapasitesine sahiptir.

256 Mb RAM (768MB RAM’a kadar arttırılabilir), ve opsiyonel 16GB SDHC hafıza kartı seçeneklerine sahip bu yazıcı ile zor iş diye bir şey kalmayacak.

OKI C831n ile neler yapamazsınız ki? A6 posta kartlarından A3’e, dahası 1321 mm’lik afişlere kadar her boyutta dokümanlara baskı yapabilir, 64 ile 256 gr/m2 ağırlıklarındaki kâğıtlara kolaylıkla baskı alabilirsiniz.

OKI C831n renkli yazıcı dijital LED teknolojisi ile yüksek kalitede bir baskı olanağı sağlar.

 

Dijital LED Teknolojisi Nedir?

  • Hareketli parçalara sahip lazer başlıklara nazaran daha küçük nokta boyutları her defasında en doğru baskıyı almanıza imkân verir.
  • Led’ler hareketli parçalara sahip değildir, bu yüzden hareketli parçaların çıkarabileceği sorunlarından uzak son derece güvenli kullanım deneyimi sunarlar.
  • ProQ teknolojisi mükemmel baskı kalitesi sunar.
  • Doğaya olan duyarlılığı yüksek, küçük ve kompakttır. Ham madde kullanımı daha azdır.
  • LED kafalar kapladığı yer bakımından daha küçük olduğundan yazıcı boyutları daha ufaktır.

 

OKI C831n ile Color Correct, OKI LPR, PrintSuperVision.net, PrintSuperVision Multiplatform, Color Swatch Utility, ICC Profiles, Template Manager, Web Driver Installer, WebPrint, Print Job Accounting, Print Job Accounting Enterprise, Print Job Accounting Client, Storage Device Manager, PS Gamma Adjuster, Profile Assistant, PDF Direct Utility, Color Access Policy Manager uygulamalarına bedel ödemeden sahip olacaksınız.

Çevre duyarlılığı yüksek, enerji tasarrufu sağlayan özellikler

Enerji giderlerinizde tasarruf etmenize olanak sağlayan OKI C831 n, düşük maliyetli orijinal yedek parça ve sarf malzemesi imkânı ile göz doldurmakta. Cihazınız ile ön tanımlı halde geleden derin uyku modu sayesinde yazıcınız işlem yapmazken kendini otomatik olarak kapatacak ve ilk işlem emriyle kendi kendine otomatik olarak açılacaktır.

Garanti

Standart olarak 2 yıl garanti süresine sahip olan OKI C831 n yazıcınızın uzatılmış 3 yıl garanti hakkından faydalanmak için ürününüzü satın aldıktan itibaren 30 gün içerisinde www.makpas.com.tr adresinden kayıt ettirebilirsiniz. Kayıt işlemi yapılmamış ürünler standart olarak 2 yıl garanti kapsamına girmektedir.