OKI C711 Renkli A4 network yazıcı; modern, hızlı ve dayanıklı

 OKI C711 modern işletmelerin baskı ihtiyacını karşılayacak, zor işleri kolaylıkla halledebilecek, güvenlik özellikleriyle göz dolduran bir üründür. Arttırılabilir kâğıt kapasitesi ile daha az kullanıcı müdahalesine ihtiyaç duyduğundan uzun ömürlüdür.

34ppm’lik performansı ve ilk sayfayı 9 saniye gibi kısa bir sürede basabilmesi performansının göstergesidir. 256Mb ram VE 533 MHz işlemcisi ile zor iş diye bir tanım kalmayacak. 630 sayfalık kapasitesi opsiyonel olarak 1690 sayfaya kadar yükseltilebilir.

OKI C711 ile A6’dan A4’e ve 64 – 250 gr/m2’lik ağırlık arasındaki kâğıtlara baskı alabilir, 210 x 1200 mm’ye kadar kaliteli afişler yaratabilirsiniz. C711 kartvizit, CD etiketleri, polyester film gibi özel medyalara bile baskı alabilme olanağı sağlamaktadır.

Özel olarak formüle edilen mikro tanecikli High Definition toner en yeni ProQ2400 Multi-level çıktı kalitesi teknolojileri sayesinde 1200 x 600dpi baskı çözünürlüğü ile C711 sıradan ofis kağıtlarında bile, daha kesin, daha net baskı imkânı sağlar.

Tam güvenlik; belgeleriniz emin ellerde

Oki C711n

Oki C711n

Secure Print* yazılımı ile artık kişisel bilgilerinizin yanlış ellere düşme riskinden kurtulacaksınız (opsiyonel SDHC Hafıza Kartının takılı olması gereklidir). Baskı işi sadece özel PIN kodunuz yazıcıya girildikten sonra başlar ve veri gönderilmeden önce şifrelenir, kullanıldıktan sonra silinir.
*SDHC Hafıza kartı gereklidir.

Baskı maliyetleri konusunda cimri OKI C711, uyku modunda yalnızca 1,2 watt elektrik tüketmektedir ve yüksekli verimi tonerler sayesinde sayfa başına en az tüketimi sağlayabilirsiniz.

Mükemmel medya esnekliği

Kendini otomatik kalibre etmesi ve 250gr/m2 ye kadar ağırlıktaki kâğıtlara kadar geniş bir yelpazedeki kâğıt boyutlarına baskı alabilme olanağı.

Ayrıca OK C711 beraberinde ücretsiz olarak sunulan Color Correct, OKI LPR, PrintSuperVision.net, Swatch Utility, Template Manager, Web Driver Installer, WebPrint, Print Control Server, Print Control Client, Storage Device Manager, Gamma Utility, Profile Assistant, Color Access Policy Manager yazılımlarını da içermektedir.

Garanti

OKI C711 standart olarak 2 yıl garanti süresine sahiptir. Uzatılmış 3 yıl garanti fırsatından faydalanmak için ürününüzü satın aldıktan itibaren 30 gün içerisinde www.makpas.com.tr adresinden kayıt ettirebilirsiniz. Kayıt işlemi yapılmamış ürünler standart olarak 2 yıl garanti kapsamına girmektedir.