OKI C610n süratli ve ekonomik A4 renkli yazıcı

Oki C610n

Oki C610n

İşleriniz yoğun ve sayfalarca baskıyı sorunsuz bir şekilde almak mı istiyorsunuz? OKI C610 n bu isteklere cevap veren süratli ve ekonomik bir yazıcıdır. Dakikada 34 sayfa renkli 36 sayfa siyah/beyaz baskı ve ilk renkli sayfayı 9 saniye gibi kısa bir sürede baskılama performansına sahiptir. Süratli olmakla beraber dayanıklılığı ise sorunlardan uzak bir baskı tecrübesi sağlar. 10 kullanıcıya kadar olan desteği ili küçük çalışma gruplarının ihtiyaçlarına çözüm sağlayan bir üründür. Ekstra performans ürünleri ile 1460 sayfa maksimum kâğıt kapasitesine ulaşır.

C610n, OKI‘nin High Definition toneri ile buluştuğunda iş yerinizde kolayca renkli ve canlı dokümanlar üretmenizi sağlayarak metrekareye 250gr’a kadar medyalara baskı yapabilme özelliğine sahiptir. Maliyet ve zaman kaybı yaşamanıza olanak vermeden baskılarını rahatça çıkarmanıza olanak sağlar.

OKI C610n en ileri dijital LED teknolojisine sahiptir ve tek geçişli kâğıt yolu ile pürüzsüz ve sorunsuz baskılar elde etmeye olanak verir.

Dijital LED Teknolojisi Nedir?

  • Lazer başlıkları hareketli olan yazıcılara oranla daha ufak nokta boyutları her defasında en doğru baskıyı almanıza olanak sağlar.
  • Led’ler hareketli parça içermediğinden hareketli parçaların çıkarabileceği sorunlarından uzak yüksek güvenlikli kullanım sağlar.
  • ProQ teknolojisi üstün baskı kalitesi sunar.
  • Doğa ile dosttur, küçük ve kompakttır. Daha az ham madde kullanır.
  • LED kafalar daha az yer kapladığından yazıcı boyutları küçüktür.

İzinsiz kullanımları engellemek için yüksek seviyelerdeki kontrol özelliği ve temel ağ güvenliği dâhili olarak mevcuttur.

Ayrıca yazıcınızla beraber ücretsiz olarak Color Correct, OKI LPR, PrintSuperVision.net, Swatch Utility, Template Manager, Web Driver Installer, Print Control Server2, Print Control Client, Storage Device Manager, Gamma Utility, Profile Assistant, Colour Access Policy Manager programlarına da sahip olacaksınız.

Doğaya duyarlılık

Üst düzey işlemcisi ve tasarruf odaklı yapısı sayesinde derin uyku modunda 1.2 watts kadar düşük miktarda enerji harcar ve bu oran kendi sınıfındaki yazıcılardan çok daha azdır.

Garanti

OKI C610n standart olarak 2 yıllık garanti süresine sahiptir. Uzatılmış 3 yıl garanti fırsatından faydalanmak için ürününüzü satın aldıktan itibaren 30 gün içerisinde www.makpas.com.tr adresinden kayıt ettirebilirsiniz. Kayıt işlemi yapılmamış ürünler standart olarak 2 yıl garanti kapsamına girmektedir.