OKI C5800 A4 Renkli yazıcı, güvenlik ve medya esnekliği bir arada

OKI C5800 iş dünyası için özel olarak üretilmiş, harika bir uyum içerisinde çalışan donanımı, sarf malzemeleri ve yazılımlarıyla sıradan bir yazıcıdan öte tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir üründür. Kolay kullanımı, kullanıcılar için yaratıcı ve verimli çözümler sunması, baskı maliyetlerini minimuma indirgemesi göz dolduran özelliklerindendir.

Oki C5800 Renkli Yazıcı

Oki C5800 Renkli Yazıcı

9 saniyelik ilk baskı süresi, 26 ppm renkli baskı, 32 ppm baskı hızıyla yoğun işleriniz de bile hızıyla size destek olacak, baskı konusunda endişelere mahal vermeyecektir. 300 sayfa kâğıt kapasitesiyle (opsiyonel olarak +530 sayfa) kullanıcı müdahalesini azaltarak bu sebepten kaynaklanan sorunları en aza indirgemiştir.

OKI C5800 tasarladığınız medyaların basılması hususunda oldukça kullanışlıdır. Kartvizitler, cd kapakları 1200mm uzunluğundaki medyalardan 203 gr/m2’ye kadar kâğıtlara her türlü baskı işinin üstesinden ustalıkla gelecektir. Web print özelliği ile web üzerinden alınan baskılarda kolaylık sağlarken, fotoğraf geliştirme moduyla da sıradan kâğıtlara fotoğraf kalitesinde askı almanıza olanak sağlar.

10 kullanıcıya kadar kullanıcı desteği ile küçük çalışma gruplarının temposuna ayak uydurabilir ve zamandan tasarruf etmenize olanak sağlar.

HD kartuş seçeneği ile OKI C5800 sizlere çözünürlüğü yüksek, canlı renklere sahip bir baskı deneyimi yaşamayı vadediyor. ProQ2400 çoklu seviye teknolojisi ile 1200 x 600 dpi çözünürlük ile harika baskılar elde edin.

OKI C5800’ün cezbedici fiyatının yanında Print Control, Colour Access Policy Manager ve PrintSuperVision gibi oldukça kullanışlı ve popüler programların da ücretsiz olarak sunulması sizlere harika bir kullanıcı deneyimi yaşatacaktır.

Doğa dostu enerji tüketimi

Düşük enerji tüketimiyle doğayla ve cebinizle dost OKI C5800 derin uyku modundayken 1.2 watts, baskı sırasında 600 watts elektrik tüketmektedir. Derin uyku modu sayesinde yazıcınız kullanımda değilken kendini otomatik olarak kapatacak, ilk baskı emrinde kendini otomatik olarak açacaktır.

Garanti

Garanti süresi standart olarak 2 yıldır. Uzatılmış 3 yıl garanti olanağından faydalanmak için ürününüzü satın aldığınız günden itibaren 30 gün içerisinde www.makpas.com.tr adresinden kayıt ettirebilirsiniz. Kayıt işlemi yapılmamış ürünler standart olarak 2 yıl garanti kapsamına girmektedir.