OKI C531dn küçük çalışma toplulukları ve işletmeler için A4 renkli yazıcı

Küçük ölçekli çalışma grupları ve küçük işletmeler için OKI C531 dn A4 renkli yazıcı harika bir tercihtir. Yatırımlarınızın semeresini almak ve enerji tasarrufu sağlamak için ideal bir seçimdir.

Oki C531dn

Oki C531dn

OKI C531 A4 renkli yazıcı, 20 kullanıcıya kadar kullanıcı desteği sağlayan, 26 ppm siyah/beyaz ve 30 ppm baskı hızına sahip performansı yüksek bir yazıcıdır. Opsiyonel kâğıt tepsisi ile beraber 880 sayfalık standart sayfa kapasitesine kadar ulaşabilir. Fazla miktarda standart ofis dokümanı baskı ihtiyacı olan işletmelerin gözdesi olan bu yazıcı dubleks baskı, baskı hızı ve güvenilirliği konusunda gelişmiş özelliklere sahiptir. Güncel grafik uygulamaları ve dosyaları ile çalışmak için PCL/PS desteği de bulunmaktadır.

Zamandan ve paradan tasarruf etmek için OKI C301 dn harika bir seçimdir. HD Dijital LED teknolojisi kullanımıyla sizlere göz alıcı bir baskı kalitesi sunar. 220gr/m2’ye kadar esnek medya kullanımı ve OKI’nin mükemmel Template Manager yazılımı ile kartvizitler, CD/DVD etiketleri, el ilanları, sunumlar ve 1320 mm’ye kadar olan afişler gibi çok çeşitli dokümanları, pazarlama materyallerini kendi ofisinizde kolaylıkla hazırlayabilir, kaliteli bir şekilde baskısını yapabilirsiniz.

OKI C531 dn renkli yazıcı HD dijital LED teknolojisi kile yüksek kalitede bir baskı olanağı sağlar.

HD Dijital LED Teknolojisi Nedir?

  • Hareketli lazer başlıklara nazaran daha küçük nokta boyutları her defasında en doğru baskıyı almanıza imkân verir.
  • Led’lerin hiçbir hareketli parçası yoktur, bu yüzden hareketli parçaların çıkarabileceği sorunlarından uzak son derece güvenli kullanım sağlar.
  • ProQ teknolojisi üstün baskı kalitesi sunar.
  • Doğaya olan duyarlılığı yüksek, küçük ve kompakttır. Daha az ham madde kullanır.
  • LED kafalar daha az yer kapladığından yazıcı boyutları daha ufaktır.

Doğa dostu enerji tasarrufu sağlayan özellikler

Günlük enerji maliyetlerinde önemli ölçüde tasarruf etmenize olanak sağlayan OKI C531 dn ile düşük fiyatlı orijinal yedek parça ve sarf malzemesi fırsatına da sahip olursunuz. Cihazınız ile ön tanımlı olarak gelen derin uyku modu cihazınızı çalışmadığı anlarda kapatarak enerji tasarrufunuza katkıda bulunur. Cihazınız kendisine gelen ilk baskı talebinde otomatik olarak açılır.

OKI C531 dn ile Template Manager, Color Correct, OKI LPR, Color Swatch Utility, PrintSuperVision.net, PrintSuperVision Multiplatform, Print Job Accounting Server, Print Job Accounting Client, Web Driver Installer, Network Card Setup, Configuration Tool, ICC Color Profiles, PS Gamma Adjuster, Profile Assistant, PDF Direct Print gibi birbirinden kullanışlı programların hepsine ücretsiz sahip olacaksınız. Örneğin Template Manager ile iş yerinizde oluşturduğunuz broşürler, adres etiketi, kartvizit, CD/DVD etiket baskısı işlerini kendi başınıza yapabilir, PrintSuperVision ile cihaz yönetimi ve sorun giderimi, yazıcı toner durumu, baskı esnasında kullanıcı müdahalelerini sınırlamak gibi çeşitli özellikleri kullanabilirsiniz.

Sarf Malzeme

OKI C301 dn orijinal siyah (Black), mavi (Blue), kırmızı (Magenta), sarı (Yellow), toner, kartuş, görüntüleme ünitesi (Image Drum), kayış (Transfer Belt), fırın (Fuser) üniteleri, renkli toner, yedek parça, aksesuarları ve sarf malzemeleri kalite hedefli olarak birbiriyle azami uyumluluk içerisinde çalışmak üzere en yüksek endüstri standartlarında üretilmiştir.

OKI C301 dn yazıcıdan alacağınız performansı en üst seviyeye çıkarmak için orijinal siyah ve renkli toner, kartuş yedek parça, aksesuar ve sarf malzemelerini kullanmanızı tavsiye ederiz.

Garanti

2 yıllık standart garanti süresine sahip OKI C531 dn yazıcınızın uzatılmış 3 yıl garanti hakkından faydalanmak için ürününüzü satın aldıktan itibaren 30 gün içerisinde www.makpas.com.tr adresinden kayıt ettirebilirsiniz. Kayıt işlemi yapılmamış ürünler standart olarak 2 yıl garanti kapsamına girmektedir.