OKI C511dn A4 renkli yazıcı; hızlı kaliteli baskı

OKI C511dn A4 renkli yazıcı ufak çalışma grupları ve işletmelerin günlük renkli ve siyah/beyaz baskı ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayacak performans odaklı bir üründür.

Oki C511dn

Oki C511dn

OKI C511dn A4 renkli yazıcı, 26 ppm siyah/beyaz ve 30 ppm baskı hızına sahip performansı yüksek bir yazıcıdır. HD dijital LED teknolojisi sayesinde yüksek seviyede baskı kalitesi sunar. 220gr/m2’ye kadar esnek medya kullanımı ve OKI’nin eşsiz Template Manager yazılımı ile kartvizitler, CD/DVD etiketleri, el ilanları, sunumlar, 1320mm’ye kadar afişler gibi çeşitli dokümanları, pazarlama materyallerini ofisinizde sorunsuz bir şekilde bastırabilirsiniz. 350 sayfalık kâğıt haznesi 880 sayfaya kadar arttırılabilir.

Paradan ve zamandan tasarruf etmek için OKI C511 dn eşsiz bir yazıcıdır. HD Dijital LED teknolojisi kullanımıyla sizlere üst seviye bir baskı kalitesi sunar. 220gr/m2’a kadar esnek medya kullanımı ve OKI’nin eşsiz Template Manager yazılımı ile kartvizitler, CD/DVD etiketleri, el ilanları, sunumlar ve 1320 mm’ye kadar çiçek afişler gibi çok çeşitli dokümanları, pazarlama materyallerini kendi ofisinizde kolaylıkla hazırlayabilir, kaliteli bir şekilde baskısını yapabilirsiniz.

 

OKI C511 dn yazıcı yüksek teknoloji dijital LED özelliği ve tek geçişli kâğıt yolu sayesinde pürüzsüz ve problemsiz çalışmaya olanak sağlar.

 

HD Dijital LED Teknolojisi Nedir?

  • Lazer başlıkları hareketli olan yazıcılara oranla daha küçük nokta boyutları her defasında en doğru baskıyı almanıza imkân verir.
  • Ledler hareketli parça içermez, bu yüzden hareketli parçaların çıkarabileceği sorunlarından uzak yüksek güvenlikli kullanım sağlar.
  • ProQ teknolojisi eşsiz baskı kalitesi sunar.
  • Doğa dostu, küçük ve kompakttır. Daha az ham madde kullanır.
  • LED kafalar daha az yer kapladığından yazıcı boyutları küçüktür.

Template Manager, Color Correct, OKI LPR, Color Swatch Utility, Color Access Policy Manager, PrintSuperVision.net, PrintSuperVision Multiplatform, Print Control Server, Print Control Client, Print Control Report Tool, Web Driver Installer, Network Card Setup, Configuration Tool, ICC Color Profiles yazılımlarını içeren yazılım seti de OKI C511 kullanıcılarına ücretsiz sunulmaktadır.

Sarf Malzeme

OKI C511 dn orijinal siyah (Black), mavi (Blue), kırmızı (Magenta), sarı (Yellow), toner, kartuş, görüntüleme ünitesi (Image Drum), kayış (Transfer Belt), fırın (Fuser) üniteleri, renkli toner, yedek parça, aksesuarları ve sarf malzemeleri kalite hedefli olarak birbiriyle maksimum ahenk içerisinde çalışmak üzere en yüksek endüstri kriterlerine göre üretilmiştir.

OKI C511 dn yazıcıdan alacağınız performansı en üst seviyeye çıkarmak için orijinal siyah ve renkli toner, kartuş yedek parça, aksesuar ve sarf malzemelerini kullanmanızı tavsiye ederiz.

Çevre duyarlılığı yüksek enerji tasarrufu sağlayan özellikler

Enerji giderlerinizde kayda değer ölçüde tasarruf etmenize olanak sağlayan OKI C511 dn ile düşük fiyatlı orijinal yedek parça ve sarf malzemesi fırsatına da sahip olursunuz. Cihazınız ile ön tanımlı olarak gelen derin uyku ayarı cihazınızı çalışmadığı anlarda kapatarak enerji tasarrufunuza katkıda bulunur. Cihazınız kendisine gelen ilk baskı talebinde otomatik olarak açılır.

Garanti

OKI C511 2 yıl standart garanti süresine sahiptir. Uzatılmış 3 yıl garanti hakkından faydalanmak için ürününüzü satın aldıktan itibaren 30 gün içerisinde www.makpas.com.tr adresinden kayıt ettirebilirsiniz. Kayıt işlemi yapılmamış ürünler standart olarak 2 yıl garanti kapsamına girmektedir.