OKI C301dn A4 Renkli yazıcı; dâhili güvenilirlik, uygun maliyetler

OKI C301 dn A4 renkli yazıcı, 5 kullanıcıya kadar kullanıcı desteği sağlayan, 22 ppm siyah/beyaz ve 20 ppm baskı hızına sahip performansı yüksek bir yazıcıdır. 350 sayfalık standart sayfa kapasitesine ve sunucu tabanlı (GDI) yazıcı dili emülasyonuna sahiptir. Ağ bağlantısı ve standart otomatik dubleks baskı özellikleri de vardır.

Oki C301dn

Oki C301dn

OKI C301dn A4 renkli masaüstü yazıcısı küçük çalışma topluluklarının gün içerisinde ihtiyaç duyacağı renkli ve siyah/beyaz baskı ihtiyacını karşılamak için ideal bir yazıcıdır.

Zamandan ve paradan tasarruf etmek için OKI C301 dn ideal bir yazıcıdır. HD Dijital LED teknolojisi kullanımıyla sizlere harika bir baskı kalitesi sunar. 220m2/gr’a kadar esnek medya kullanımı ve OKI’nin mükemmel Template Manager yazılımı ile kartvizitler, CD/DVD etiketleri, el ilanları, sunumlar ve 1320 mm’ye kadar olan afişler gibi çok çeşitli dokümanları ve pazarlama materyallerini kendi ofisinizde kolaylıkla hazırlayabilir, kaliteli bir şekilde baskısını yapabilirsiniz.

OKI C301dn yazıcı ileri teknoloji dijital LED özelliği ve tek geçişli kâğıt yolu sayesinde pürüzsüz ve hatasız çalışma sağlar.

HD Dijital LED Teknolojisi Nedir?

  • Hareketli lazer başlıklara oranla daha küçük nokta boyutları her defasında en doğru baskıyı almanıza imkân verir.
  • Led’ler hareketli parça içermez, bu yüzden hareketli parçaların çıkarabileceği sorunlarından uzak yüksek güvenlikli kullanım sağlar.
  • ProQ teknolojisi üstün baskı kalitesi sunar.
  • Doğa dostu küçük ve kompakttır. Daha az ham madde kullanır.
  • LED kafalar daha az yer kapladığından yazıcı boyutları küçüktür.

Temel ağ güvenliğinin yanı sıra istenmeyen kullanımları engellemek için yüksek seviye kontrol özelliğini bünyesinde bulundurmaktadır.

OKI C301dn beraberinde Template Manager, Color Correct, OKI LPR, Color Swatch Utility, PrintSuperVision.net, PrintSuperVision Multiplatform, Print Job Accounting Server, Print Job Accounting Client, Web Driver Installer, Network Card Setup, Configuration Tool gibi işlerinizin kolaylaştıracak ve kalitesine katkıda bulunacak kullanışlı programlar ile birlikte gelmektedir.

 Sarf Malzeme

OKI C301dn orijinal siyah (Black), mavi (Blue), kırmızı (Magenta), sarı (Yellow), toner, kartuş, görüntüleme ünitesi (Image Drum), kayış (Transfer Belt), fırın (Fuser) üniteleri, renkli toner, yedek parça, aksesuarları ve sarf malzemeleri en yüksek endüstri standartlarında kalite odaklı üretilmiş olup, parçaların birbiriyle ahengi azami derecededir.

OKI C301dn yazıcıdan en yüksek performansı alabilmek için orijinal siyah ve renkli toner, kartuş yedek parça, aksesuar ve sarf malzemelerini kullanmanızı tavsiye ederiz.

Doğa dostu enerji tasarrufu sağlayan özellikler

Pahalı yazıcılara nazaran düşük maliyetli bu yazıcı ile orijinal yedek parça toner ve kartuşa en ucuz fiyata sahip olacaksınız. Önceden tanımlı derin uyku ayarı ile cihaz kullanımda olmadığı zamanlarda kendini otomatik olarak kapatacak ve enerji tasarrufu sağlayarak günlük enerji tüketiminizi azaltacaktır. Derin uyku ayarı cihazınıza baskı talebi geldiğinde cihazınızın otomatik olarak açılmasına imkân sağlar.

Garanti

Okı c301 dn 2 yıllık standart garanti süresine sahiptir. Uzatılmış 3 yıl garanti fırsatından faydalanmak için ürününüzü satın aldığınız günden itibaren 30 gün içerisinde www.makpas.com.tr adresinden kayıt ettirebilirsiniz. Kayıt işlemi yapılmamış ürünler standart olarak 2 yıl garanti kapsamına girmektedir.