OKI B431 Mono Yazıcı, Yüksek Performans Düşük Maliyet

Oki B431

Bütçenizi sarsmayacak siyah/beyaz bir yazıcıya mı ihtiyacını var? O halde düşük maliyetinin yanı sıra verimliliği ve performansı üst düzeyde olan OKI B431 Mono Yazıcı tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek bir yazıcıdır.

Şık tasarım, uygun fiyat

Sınıfındaki yazıcılarda opsiyonel olarak bulunan ve fazladan ücretler ile sunulan özellikleri bünyesinde standart olarak bulunduran OKI B431 Mono Yazıcı hızı ve verimliliği ile sizleri büyüleyecek. Harika resim kalitesi ve baskı netliği konusunda çığır açan bu yazıcı modern görünümü ve kompakt tasarımı ile ofisinize çok yakışacak.

Kolay kullanım, uzun ömür

Kullanımı oldukça basit olmakla beraber uzun ömrüyle sizlere uzun yıllar hizmet vermek amacıyla tasarlanmıştır. Kullanıcıların korkulu rüyası olan sarf malzemesi değiştirme işlemi OKI B431 ile çocuk oyuncağı olmaktan öteye gidemiyor. Oldukça kolay bir şekilde değiştireceğiniz orijinal sarf malzemeleri oldukça uzun ömürlüdür. Otomatik çift taraflı baskı özelliği ile kolayca çift taraflı baskılar alarak kâğıt tasarrufunu azami seviyelere çekebilirsiniz.

Zeki ve hızlı

OKI B431 demek hız demek. İlk sayfa baskısını 4,5 saniyenin de altında bir sürede alabilir, dakikada 38 sayfa baskı elde edebilirsiniz. 64MB Hafızası 320 MB’a kadar yükseltilebilirken 330MHz işlemcisiyle sizi hız konusunda oldukça memnun edecek kalitede bir yazıdır.

Harika detaylar

OKI B431 1200×1200 dpi çözünürlüğü ile sizlere oldukça detaylı ve net baskılar sunar. 220gr/m2’ye kadar kartlar, kartvizitler ve etiketler gibi daha birçok medyaya baskı alabilme olanağı sunan bu harika yazıcı maliyetlerin en aza indirilmesini kolaylaştıran, yazıcı kullanımını edebileceğiniz Print Control yazılımını da hediye olarak sunmaktadır.

Garanti

OKI garanti konusunda da yeni bir yaklaşım sunuyor. Standart 2 yıllık garanti süresini ürünü sisteme kayıt etmek koşulu ile 3 yıla uzatarak OKI, kullanıcılarının kendilerini özel hissetmesi için başka bir neden daha sunuyor.