OKI B430, güvenilir performans

Oki B430

Oki B430

 OKI B430 bir yazıcıdan beklediğiniz tüm özellikleri sunan, güven duyacağınız, performansı yüksek bir üründür. Bireysel ve küçük çalışma gruplarının kullanımına uygun, verimliliği yüksek bir yazıcıdır. OKI her zaman ki gibi tüm beklentilerinizi karşılamayı vaat ediyor.

Keskin ve Net hatlar

1200×1200 dpi çözünürlüğü ile OKI B430 kusursuz bir baskı kalitesi sunar. Toner kartuşu size ara vermeden 7000 sayfa baskı alabilme olanağı sağlamaktadır.

Tasarruf edin

OKI B430 kullanıcılarına sunduğu otomatik çift taraflı baskı özelliği ile size kâğıt konusunda tasarruf etme imkânı sağlayarak kaynaklarımızın kullanımı konusunda örnek teşkil eder. Uzun ömürlü tonerleri ile daha az kaynak tüketimi sağlar.

Performansın diğer adı

İlk sayfa baskı hızı 5,5 saniyeden daha az bir süredir. Bu göz dolduran performansının yanında siyah/beyaz baskı hızı dakikada 28 sayfa gibi yüksek bir rakamdır. 288 Mb maksimum bellek kapasitesi bu performansına işaret eden önemli bir detaydır. Performansının yanında çalışırken 53dB(A), beklemedeyken 30dB(A) gürültü seviyesiyle sizlere sessiz bir çalışma ortamı sunar.

Baskı çeşitleri

A4, A5 B5(JIS), A6, Mektup, Legal 13, Legal 14, Executive, Statement gibi bir çok türde kâğıda baskı alabilirsiniz. 150 sayfa yüz aşağı kâğıt çıkışına sahiptir. 80 gr’lık sayfalar baz alındığında 50 sayfa elle besleme, 250 sayfalık standart kağıt besleme, opsiyonel olarak eklenebilen 530 sayfalık otomatik kağıt besleme hacmine sahiptir.

Dijital Led Yazıcı Kafaları

OKI B430 OKI’nin üstün dijital led yazıcı kafası teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji hareketli yazıcı kafalarını ortadan kaldırır ve hareketli yazıcı kafalarının oluşturduğu sorunları hayatınızdan çıkarır. Hareketsiz dijital led yazıcı kafaları ile kusursuz baskı kalitesini tecrübe etmenize olanak sağlar.

Garanti

OKI garanti konusunda da yeni bir yaklaşım sunuyor. Standart 2 yıllık garanti süresini ürünü sisteme kayıt etmek koşulu ile 3 yıla uzatarak OKI, kullanıcılarının kendilerini özel hissetmesi için başka bir neden daha sunuyor.