Japon Good Design ve Vıscom ödüllerini OKI ‘nin 2 yazıcısı kazandı

Dünyaca ünlü ve sektöre getirdiği yenilik sebebi ile öne çıkan Japon Good Design ve Vıscom ödüllerini OKI ‘nin 2 yazıcısı kazandı. Oki renkli yazıcılar kategorisindeki 5 renkli baskı yapan LED A3 yazıcıları ES9541 ve  C941dn yazıcıları ile başarısını ödüllendirilmiş oldu.

OKI Türkiye Genel Müdürü Lusi Adut, OKI’nin inovasyon gücü ile, hem grafik sanatlar ile uğraşan profesyonel firmalar ve kişiler hem de dikey pazarlara yönelik baskı çözümleri sunduğunu konusunda uzman ürünler ile sektördeki payını güçlendirdiğini iletti.

Görsel iletişim yönü kuvvetli işletmelerde karlı ve çevre dostu olarak bilinen yeni ürünler için verilen Good Design ve VISCOM ödülleri Oki’nin başarısını taçlandırdı ve kreatif iş kollarında yeni gelir olanakları yaratan ürünlerindeki başarıyı ortaya koydu.

Oki ES9541ve C941dn, 5 renkte baskı yapmayı mümkün kılan teknolojisi ve çok yönlü kabiliyeti ile bilinen ürünlerdir. Oki renkli yazıcılar genel olarak baskıdaki renk bütünlüğünü koruyan ve en iyi sonucu veren çıktı kalitesi, tüm personeliniz için kullanım kolaylığı, rakiplerine göre uygun fiyatı ile kullanıcılarını memnun ediyor. Uzun ömürlü kullanım, garanti süresi ve sarf malzemeleri ile birlikte ortaya çıkan toplam maliyeti tercih edilmesinde önemli faktörler olarak öne çıkıyor.

Dijital led baskı teknolojisi kullanarak Pvc folyoda etkin renkler, şefaf sticker üzerinde beyaz baskıda mükemmel kalite, kartvizit baskısında değişik gramajlarda üstün performans, siyah zarfa beyaz baskı, diplomat zar üzerinde uygulama, parlak kuşe kağıtta beklentinizin üzerinde çalışmalar sunarak baskı stüdyolarında oki renkli yazıcılar içinde en iyi çözümleri sunar.