Yazıcı Dünyasının Lideri OKİ

Bilgiyi ulaşmada dünyanın geride bıraktığı on binlerce yıl arasında, en hızlı ve en kolay zaman diliminde yaşıyoruz. Eskiden, matbaanın bile henüz icat edilmediği dönemlerde yazma kitaplar çoğaltılmak istendiğinde zaten el yazması olan bu eserler yine el yazısı ile yazılarak çoğaltılıyor, bu beraberinde zaten pek çok yanlışı getirebilirken en önemlisi zaman açısından çok büyük vakitler alıyordu. Ne zaman ki insanlık matbaa ile tanıştı, baskı çoğaltma işlemleri el ile üretimden sıyrılarak makinelerin hızı ve gücüne emanet edildi.

oki-logoBugün artık her gün milyonlarca sayfa gazete, dergi, kitap, broşür ve çeşitli matbu işlerinin basılıp çoğaltıldığı bir dünyada yaşıyoruz. Profesyonel anlamda tüm bu yazılı baskı ve çoğaltma işleri matbaa ve ofsetler tarafından sağlansa da gündelik hayatta tekil kullanıcılar da çoğu zaman baskı ve çoğaltma işlerine ihtiyaç duyabilmektedirler.
Özellikle iş dünyasında, eğitim sektöründe ve ofis ortamlarında gerek duyulan baskı ve çoğaltma işlemleri için gerekli destek bugünün teknoloji dünyasında yazıcılar sayesinde sağlanıyor.
Bir veya birden fazla ağ bilgisayarına tanımlanan, bilgisayardan gönderilen dosyayı yazılı olarak basan, yani çıktı veren yazıcılar artık yalnızca ofislerde, okullarda ya da çeşitli kurumlarda değil, evlerde tekil kullanıcılar tarafından da oldukça rağbet görüyor.

Yazıcı sektöründeki rekabete göz attığımız zaman kullanıcıların taktirini kazanmış bazı markalar diğerlerinden sıyrılarak göze çarpıyor. Bunlardan bir tanesi de Uzakdoğulu Oki printer.
Yaygın servis ağı, uygun fiyatları ve her beklentiye uygun çok çeşitli modelleriyle Oki yazıcı, ülkemizde kabul gören yazıcı markalarının başında geliyor.
Oki printer modellerini bu kadar özel bir konuma taşıyan şey ise öncelikle yaygın servis desteği sunuluyor olması. Oki marka yazıcılar için Türkiye’de sunulan teknik destek diğer markaların pek çoğundan ileri seviyede olarak göze çarpıyor.

Oki printerın bu denli tercih edilmesinin bir diğer nedeni ise farklı beklentilere ve ihtiyaçlara uygun onlarca model sunuluyor olması. Tüm bu gerekçelerle beraber ülkemizdeki tüketicilerin Oki algısı, kalite ve güvenilirlik ile eşleşmiş durumda. Siz de uygun fiyatlarıyla dikkat çeken oki yazıcı modellerini inceleyebilir, ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir Oki printer satın alabilirsiniz.