OKI’nin yeni Termal POS/Etiket yazıcıları ile maksimum hız ve esneklik

OKI’nin yeni Termal POS/Etiket Yazıcıları satış noktalarındaki tüm gereksinimler için çok yüksek hız ve maksimum esneklik sağlıyor. Yeni kompakt ve çok amaçlı POS yazıcıları kağıt tüketimini %50’ye kadar azaltıyor; güçlü tasarımları ve sınıflarının en yüksek hızları ile en zorlu koşullarda en iyi performansı sağlıyor.

OKI piyasaya sunduğu dört yeni termal POS/ Etiket yazıcıları ile termal baskı performansını en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor. Yüksek OKI teknolojisinin ürünü olan POS ve etiket yazıcılarının özellikleri şu şekilde sıralanıyor.

PT330/PT331 POS
Sınıfının en hızlı POS yazıcıları olan PT330 ve PT331 sınıfındaki benzer yazıcılardan yüzde 33 daha hızlı çalışıyor. Sahip oldukları yüksek baskı hızları yanında ilk baskı hızının iki saniyeden kısa olması sayesinde PT330 ve PT331 yazıcıları perakende satış, konaklama gibi yoğun ve müşteri odaklı sektörler için idealdir. Üstelik bu ürünlerde Windows sürücüsü aracılığıyla dikey baskı boyutunun küçültülmesi ve böylece %50’ye varan oranda kağıt tasarrufu sağlanması mümkün oluyor.

Son derece kompakt bir tasarıma sahip olan PT330, sınıfındaki benzer bir yazıcıdan %13 oranında daha küçük boyutlara sahiptir. PT331 ise kendi dahili güç kaynağına sahip bulunuyor. Yatay veya dikey olarak yerleştirilebilen, gerekirse duvara monte edilebilen; fiş ve kuponlardan biletlere kadar grafik ve barkod içeren çok geniş bir yelpazedeki uygulamaları yazabilen OKI Termal POS yazıcıları yer sıkıntısının büyük olduğu işletmelere kullanım kolaylığı açısından da önemli avantajlar sunuyor.

PT390
Yüksek hızda yazma özelliğine ve yüksek kapasiteli belleğe sahip olan PT390 perakende satış, konaklama veya müşteri hizmetleri gibi yoğun, zamanın kritik önemde olduğu,müşteri odaklı sektörler için mükemmel bir seçim olma özelliğini gösteriyor. Esnek ve sağlam tasarımı sayesinde, toz ve sıvıları geçirmeyen PT390 en zorlu çalışma ortamlarda, hem tezgah altında hem tezgah üzerinde kullanılabiliyor.

Sesli uyarı sağlayan standart “bip” fonksiyonu ile, restoran ve araba servisleri gibi gürültülü çalışma ortamları için ideal bir çözümdür.

Kupon ve bilet gibi çeşitli form ve boyutlarda; kullanılan termal kağıda bağlı olarak kırmızı, mavi, yeşil karakterler ile yazabilme özelliği olan PT390, kampanya veya indirim bilgilerini düzenli bir şekilde vurgulamak isteyen kurumların da taleplerini karşılayacak niteliklere sahip bulunuyor.

LD670 ETİKET YAZICISI
Eşsiz termal kontrol teknolojisine sahip, hızlı ve sağlam LD670 yazıcı, perakende fiyat, gıda son kullanma tarihi, medikal test tüpü etiketi ve paketlemede kulanılan küçük etiketlerin yazdırılması için özel olarak tasarlanmıştır. Kompakt tasarımı ve önden çıkış yolu ile LD670 hem tezgah altında, hem tezgah üzerinde rahatlıkla kullanılabiliyor. Toz ve sıvı geçirmeyen tasarımı ile cihaz en zorlu çalışma koşullarında bile en yüksek etkinlikte çalışabiliyor.

OKI L670’ta standart olarak bulunan, sesli uyarı sağlayan bip” fonksiyonu ise catering, konaklama, üretim veya otomotiv servisi gibi yüksek gürültü seviyesine sahip işletmelerde kullanım kolaylığı sağlıyor.