OKI yeni C931 ile A3 renkli baskı teknolojisinde standartları yükseltiyor

OKI C931, mükemmel baskı, grafik ve renk kalitesini, uygun maliyet ve rakipsiz medya esnekliği ile birlikte sunuyor. Bu özellikleri ve renk yönetimi sağlayan eşsiz teknolojileri ile C931, profesyonel renkli baskı alan şirketler için ideal bir çözüm ortağı oluyor

OKI, C931 ile dijital A3 renkli baskıda standartları yeni bir düzeye taşıyor. Yeni, renkli A3 yazıcı C931,uygun maliyet ile olağanüstü baskı kalitesi sunarken, medya esnekliğini de üst boyuta taşıyarak, OKI’nin dijital LED inovasyonu alanındaki öncü konumunu sağlamlaştırıyor.

 Profesyonel baskı pazarına ( Kopyalama merkezleri, reklam ajansları ) yönelik olarak tasarlanan C931, OKI’nin “Multi level ProQ” ve isteğe bağlı olarak bir EFI Fiery® XF sunucu teknolojileri ile yüksek kalitede  renkler, ince detaylar ve yüksek canlılık, gerçeklik  hissi veren baskı sonuçları sağlıyor. Sahip olduğu 1200×1200 dpi çözünürlük özelliği ile sınıfının en yüksek çözünürlüklü baskı kalitesine ve son derece gelişmiş medya esnekliğine sahip olan C931,   OKI’nin  tek geçişli LED teknolojisi sayesinde 360 gr’a baskı yapma özelliği sayesinde sınıfının diğer yazıcılardan ayrılıyor.

oki-c931

Yeni C931 taşıdığı rakipsiz özellikler ile A3 renkli segmentinde standartları yükselten bir ürün olmakla birlikte sunduğu üstün kalite ve performansı ile de grafik sanat uygulamalarında tercih ediliyor.

Her yönüyle rakipsiz C931, dakikada 50 sayfaya ulaşan baskı hızı ve 38.000 sayfaya ulaşan sınıfının en yüksek toner kapasitesi ile yüksek hacimli baskı kapasitelerini destekliyor. OKI’nin patentli tek geçişli düz kağıt yolu ve LED teknolojisi sayesinde, C931 360gr/m2’a kadar kadar medyalara baskı yapabiliyor. Buna A6’dan SRA3’e kadar kağıt boyutları, 1,3 metreye kadar afiş uzunlukları ve şeffaf kağıtlara baskı olanağı ile birlikte, kendi segmentinin en esnek yazıcısı olma özelliğine sahip bulunuyor.

Opsiyonel bir EFI Fiery® XF sunucu, aralarında renklerin belirlenip işlenmesi, renk derinliğinin optimize edilmesi ve Profesyonel baskı pazarında ihtiyaç duyulan renk kalitesini de içeren gelişmiş renk yönetimini de mümkün kılıyor. Böylece göz alıcı renkler ve etkileyici detaylar ortaya çıkıyor.

Yeni C931 aşağıdaki lider özelliklere sahip bulunuyor:

  • Yüksek hızlı baskı: 50ppm renk/siyah/beyaz
  • 1200×1200 dpi çözünürlük
  • Medya esnekliği: 360gr/m2’ye  kadar baskı yeteneği (Dublex baskı 320 gr/m2)
  • Medya tipleri: kuşe kağıt, film, çıkartma kağıdı ve su geçirmez kağıt da dahil
  • Sınıfının en yüksek sarf malzeme kapasitesi (38.000 sayfa aylık)
  • 10,9 cm renkli LCD ve sayısal tuş takımı ile kullanımı kolaylığı İsteğe bağlıl EFI Fiery® XFOptimum kullanım için ayrı toner ve drumlar
  • Üstün baskı kalitesi için LED tabanlı  goruntuleme
  • Ürünün satın alınmasından itibaren 30 gün içinde kaydedilmesi halinde uzatılmış üç yıl garanti

 

Bu özellikleri, yeni C931’e performans, esneklik ve toplam sahip olma maliyetinde çok önemli bir konum sağlıyor

Müşteriye sunduğu faydalar

C931 öncelikle uzmanlaşmış Profesyonel baskı sektöründeki taleplerini karşılamaya yönelik özellikler taşısa da, yüksek kaliteli renkli baskı gereksinimine sahip genel ofis ihtiyaçlarına için de son derece etkili çözümler sunuyor.

Yeni OKI ürün yelpazesi düşük hacimli  dijital baskı işlerini çok yüksek kalitede üretme becerisini sağlayarak eşsiz özellikler ile düşük işletme maliyetlerini tek bir cihaz içinde bir araya getiriyor. C931 LED dijital renkli baskıyı yeniden tanımlıyor. Sonuç olarak, OKI’nin sınıfının lideri baskı teknolojisi, profesyonel kalitede renkli baskıyı ofis içinde yapmaya olanak sağlıyor ve işletmelerin ihtiyacı olan baskıyı, dilediği zaman  yapmasına imkan tanıyor.