Oki Türkiye Dağıtıcısı-MAKPAŞ BURO MAKİNALARI SANAYİ TİCARET A.Ş.

 

OKI Avrupa, bugünün ve yarının işletmelerinin verimliliğini artırmak üzere tasarlanmış, maliyet etkin, profesyonel kurum içi yazıcı, uygulama ve hizmetler yaratmaya adanmış küresel bir B2B marka olan OKI Data Corporation’ın bünyesinde faaliyet göstermektedir.

Şirket, gerek değer gerekse sevk edilen birim sayısı açısından Avrupa’nın lider yazıcı markalarından biri olarak köklü bir konuma sahiptir. OKI Avrupa, 60 yılı aşkın bir süredir, dünya çapında gelişmiş baskı çözümleri sunarak büyük ve küçük işletmelerin ihtiyaçlarını destekleyen çığır açan teknolojileri hayata geçirmektedir. Çığır açan bir hamle ile geliştirdiği dijital LED baskı teknolojisi ile OKI yüksek çözünürlüklü, çevre dostu baskı aletleri sunulmasında pazarda öncülük etmiştir.

Ödüllü yazıcı ve MFP’lerden oluşan geniş  portföye ek olarak, OKI baskı ve belge akışlarının optimizasyonuna yardımcı olmak için bir dizi hizmet de sunmaktadır. OKI ürünleri yazılım teknoloji ve araçlarından oluşan entegre bir paket ile birlikte, işletmelerin baskı ve belge maliyetlerinin kontrolünü ister ofis tabanlı, ister mobil, isterse bulutta güvenli bir ortamda almasına yardımcı olabilmektedir.

Bugün 21 lokasyonda (satış ofisleri ve üretim tesisleri) yaklaşık 1.100 kişiye istihdam sağlayan OKI Avrupa, EMEA bölgesindeki 60 ülkede temsil edilmektedir.

OKI Data Corporation, 1881 yılında kurulan ve Japonya’nın ilk telekomünikasyon üreticisi olan, Tokyo merkezli Oki Electric Industry Co. Ltd.’nin bir iştirakidir. OKI Orta Doğu, Türkiye ve Afrika, OKI Avrupa’nın bir şubesidir ve Dubai Havalimanı Serbest Bölgesi’nde bulunmaktadır.

MAKPAŞ A.Ş.

Dokümantasyon sektörünün lider kuruluşlarından biri olan MAKPAŞ A.Ş. 1986 yılından itibaren OKI baskı çözüm ortağıdır. Dot matrix, (Nokta Vuruşlu Yazıcılar) Siyah-Beyaz & Renkli lazer yazıcılar, MFP (Çok Fonksiyonlu Ürünler) Faks, Fotokopi makineleri, Line printer (Satır Yazıcıları) , Passbook (Hesap Cüzdan Yazıcıları), pos/etiket yazıcıları ile orijinal toner, orijinal şerit, sarf malzeme ve yedek parça ile ofis ihtiyaçlarınızı dokümantasyon işlemlerinizi daha ekonomik daha verimli ve yüksek kalitede devam ettirmenizi sağlayacak profesyonel çözüm önerilerini kendi sınıfının en iyi üreticisi OKI ile sunmaktadır.

MAKPAŞ A.Ş. satış ve satış sonrası verdiği teknik servis hizmetleri için OKI Türkiye ile entegre çalışmaktadır. MAKPAŞ A.Ş. satış ve satış sonrası verdiği teknik servis hizmetleri ile Türkiye’de, dokümantasyon alanında, sunulan hizmet ve ürün çeşitliliği açısından geldiğimiz bu noktada ekonomik ve servis kalitesi yüksek bir çözüm sunmaktadır. MAKPAŞ A.Ş, size bu koşulları sağlamak için uzman satış kadrosu ve eğitimli teknik servis personeli ile çalışmaktadır.

 

8cdcba01-9094-460a-a9b9-350c79b1f8f1.jpg (107 KB)