Oki SARF MALZEME HABERLERİ OKI ORİJİNAL OKI TONER SARF MALZEMELERİ: SAHTE ÜRÜNLERE KARŞI NASIL DİKKATLİ OLUNUR?

Sahte sarf malzemeleri tehlikeli olabilir ve fikri mülkiyet haklarının ihlali ile üretilir.

Genellikle orijinal sarf malzemesi gibi satılan bu ürünler, kişisel sağlık ve güvenliğimizi, çalışma ortamlarını ve yazdırma cihazlarına yapılan yatırımı tehlikeye atabilir.

Orijinal Ekipman Üreticisi tarafından üretilen sarf malzemelerinin aksine, çoğu sahte ürün, suç ve terörizm ile bağlantılı satışların gelirleriyle ilişkili olarak, kötü koşullar altında üretilir.

Sahte görüntüleme malzemelerinin bilerek satılması, elde tutulması, kullanılması veya dağıtılması yasa dışı bir eylemdir.

OKI, müşterilerini korumak üzere Orijinal Sarf Malzemeleri ambalajlarının üzerine bir hologram etiket yerleştirmektedir.

Bu etiket, sahte ürün imal eden kişilerin taklit edemeyeceği düzeyde güvenlik tedbirleri alınarak tasarlanmış olup, size sarf malzemelerinizin orijinal olup olmadığını kontrol edebileceğiniz basit bir süreç sunar.

Yeni hologram etiket

 

 

Yeni hologram öğeleri x4 Hologram 90 derece dönüş

*Şekil 1. Hologramın farklı açılara çevrilmesiyle dört farklı öğe görünür.
*Şekil 2. Ürün ambalajı ve hologramı 90º çevirdiğinizde, yatay bant pozitif ve negatif arka plan renkleri arasında geçiş yapacaktır.

Sahte mal satın almaktan kaçınmak için Orijinal OKI Sarf malzemelerini her zaman yetkili OKI Satıcılarından satın alın.

Satın aldığınız sarf malzemelerinin orijinalliğinden şüphe duyuyorsanız orijinallik kontrolü için hologram üzerinde gösterilen benzersiz güvenlik kodunu girin.

Orijinal OKI Sarf Malzemelerini kontrol etmek için buraya tıklayın >