Oki Pro 8432 WT Beyaz Tonerli Yazıcı 8-12 Mayıs, Hamburg, Almanya. FESPA 2017 Lansmanı Yapıldı

 

OKI Europe Ltd, ticari potansiyeli olan ve günümüzün değişen pazar taleplerine hızlı bir şekilde yanıt vermek için, FESPA 2017 (B5-A52) standında yer alan yeni nesil beyaz toner grafik sanatları yazıcılarını duyurdu. 8-12 Mayıs, Hamburg, Almanya.

OKI’nin Pro8432WT yeni nesil A3 beyaz toner yazıcı, ödül almadan rakipsiz işlevsellik ve özellik sunarak en küçük  kompakt tasarıma sahiptir. OKI, aynı zamanda, beyaz toner baskısının reel maliyetlerini de düşürdü ve 13.000 beyaz sayfanın eşdeğeri ile gönderilen inanılmaz bir 2 ek beyaz toner kartuşu içeriyordu! Pro8432WT, kârın sermaye maliyetlerini karşılayacak şekilde kolaylaştırılması, baskı evleri, grafik sanat organizasyonları ve giysilerden kumaşa kadar her şeyde yüksek kaliteli dekorasyon konusunda ciddi olan diğer işletmeler için ideal bir ‘RoI’ fırsatı sağlayarak standart toner olarak sunulmaktadır. Kupalar ve tabelalar. Pro8432WT, fantastik beyaz opaklıkla mükemmel bir kaliteye sahip olup tüm ilgili aktarım ortamlarına baskı yapmak için tasarlanmıştır.

Oki Pro8432WT, ipek ekrana ve diğer dekoratif yöntemlere hızlı bir dönüş, kısa süreli alternatif olarak, alanın çok yüksek olduğu herhangi bir matbaaya veya tasarım stüdyosuna uyacak şekilde tasarlandı. Hızlı ve kolay kurulum sayesinde, aynı zamanda sokak baskı mağazaları ve hafif üretim baskısında uzmanlaşmış işletmeler veya kuruluşlar için yeni gelir akışlarına hızlandırılmış bir yol sağlar “diye açıklıyor Oki Webster, OKI Europe Ltd Ürün Pazarlama Genel Müdürü Neon baskı örnekleri aktarın

Oki beyaz tonerle baskı yapan Pro8432WT, zaten yabancılık çekmiş ve herhangi bir rengin alt tabakalarını süslemeye hazır tam renkli transferler üretebilir. Kendiliğinden yırtılma kabiliyeti, renkli giysileri ve ürünleri geleneksel yöntemlerle süslemek için daha önce gerekli olan zaman alan, çok adımlı işlemleri ortadan kaldırır. Oki Pro8432WT, tüm önemli aktarma ortamı markalarıyla uyumlu olacak şekilde üretildiğinden, yeni, yüksek değerli gelir akışlarına erişim sunar. Pamuktan ve insan yapımı sentetik kumaşlardan metal, cam, akrilik ve hatta ahşaba kadar hemen hemen her alt tabakayı süslemek için en son düşük sıcaklık transfer ortamının esnekliği ile birleştiğinde !. Yeni ışıklı tek adımlı aktarım ortamıyla, beyaz tonerin güçlü opaklığı, süper hızlı, düşük maliyetli üretim için tek aşamalı bir süreçte daha açık renkli giysi dekorasyonuna izin verir. Yenilikçi aktarım sistemi hızlı, kolay ve kurulum maliyetleri doğrudan giysi gibi diğer dijital baskı tekniklerinden daha düşük ve sadece beyaz polyester sadece süsleme sınırlamalarını aşıyor.

Oki Pro8432WT tasarımı, yıkamada son derece güçlü olan beyaz renkte donukluk ve canlı renkler sunan özel füzer ve toner teknolojisini kullanarak transfer ortamı baskısı için optimize edilmiştir.

Webster, “Pro8432WT, küçük cihazında yenilik, önemli yatırım getirisi ve gerçek çok yönlülük sunarak bugünün endüstrisinin karşı karşıya bulunduğu birçok sorunun cevabını veriyor.”
Oki Pro8432WT’nin stokları Haziran 2017’den itibaren İngiltere’de en ucuz satış fiyatı ile satışa sunulacaktır.

Oki Pro 8432 WT Teknik Özellik

Renk hızı: 35ppm’ye kadar
Çözünürlük: 1200x600dpi
İşlemci hızı: 800MHz
Kağıt girişi: MPT 100 sayfa; İlk tepsi 300
Bellek: Standart RAM: 256MB; Maksimum RAM: 768MB İsteğe bağlı SDHC Bellek Kartı4: 16GB
Ağ: 10/100/1000 Temel Ethernet, İsteğe bağlı kablosuz LAN
Ağırlık: 37kg
Boyutlar (YxGonxD): 360 x 449 x 552mm
Maksimum kağıt ağırlığı: 220gsm Tepsi, 256gsm MPT
Toner Kartuşu Verimi (renkli / beyaz): 10,000 / 4,500 sayfa
İşletmeler için Google ÇeviriÇevirmen Araç SetiWeb Sitesi Çevirmeni