Oki Pos Termal Etiket Yazıcılar LD630-LD640-LE840-LE850 Yeni Modelleri ile Yanıt Veriyor 28.06.2013

OKI’nin yeni Termal POS/Etiket Yazıcıları satış noktalarındaki tüm gereksinimler için çok yüksek hız ve maksimum esneklik sağlıyor. Yeni kompakt ve çok amaçlı POS yazıcıları kağıt tüketimini %50’ye kadar azaltıyor; güçlü tasarımları ve sınıflarının en yüksek hızları ile en zorlu koşullarda en iyi performansı sağlıyor.

OKI piyasaya sunduğu dört yeni termal POS/ Etiket yazıcıları ile termal baskı performansını en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor. Yüksek OKI teknolojisinin ürünü olan POS ve etiket yazıcılarının özellikleri şu şekilde sıralanıyor.

LD630/LD640 OKI Pos serisi.
Sınıfının en hızlı POS yazıcıları olan LD630 ve LD630 termal pos etiket yazıcı sınıfındaki benzer yazıcılardan yüzde 33 daha hızlı çalışıyor. Sahip oldukları yüksek baskı hızları yanında ilk baskı hızının iki saniyeden kısa olması sayesinde LD630 ve LD630 yazıcıları perakende satış, konaklama gibi yoğun ve müşteri odaklı sektörler için idealdir. Üstelik bu ürünlerde Windows sürücüsü aracılığıyla dikey baskı boyutunun küçültülmesi ve böylece %50’ye varan oranda kağıt tasarrufu sağlanması mümkün oluyor.

Son derece kompakt bir tasarıma sahip olan LD630, sınıfındaki benzer bir yazıcıdan %13 oranında daha küçük boyutlara sahiptir. LD640ise kendi dahili güç kaynağına sahip bulunuyor. Yatay veya dikey olarak yerleştirilebilen, gerekirse duvara monte edilebilen; fiş ve kuponlardan biletlere kadar grafik ve barkod içeren çok geniş bir yelpazedeki uygulamaları yazabilen OKI Termal POS yazıcıları yer sıkıntısının büyük olduğu işletmelere kullanım kolaylığı açısından da önemli avantajlar sunuyor.

LE840/LE850 OKI Pos serisi.
Yüksek hızda yazma özelliğine ve yüksek kapasiteli belleğe sahip olan Oki LE840 termal etiket pos yazıcı perakende satış, konaklama veya müşteri hizmetleri gibi yoğun, zamanın kritik önemde olduğu, müşteri odaklı sektörler için mükemmel bir seçim olma özelliğini gösteriyor. Esnek ve sağlam tasarımı sayesinde, toz ve sıvıları geçirmeyen LE840 en zorlu çalışma ortamlarda, hem tezgah altında hem tezgah üzerinde kullanılabiliyor.

Sesli uyarı sağlayan standart “bip” fonksiyonu ile, restoran ve araba servisleri gibi gürültülü çalışma ortamları için ideal bir çözümdür.

Kupon ve bilet gibi çeşitli form ve boyutlarda; kullanılan termal kağıda bağlı olarak kırmızı, mavi, yeşil karakterler ile yazabilme özelliği olan Oki LE840 termal pos yazıcı, kampanya veya indirim bilgilerini düzenli bir şekilde vurgulamak isteyen kurumların da taleplerini karşılayacak niteliklere sahip bulunuyor.

LE850 ETİKET YAZICISI
Eşsiz termal kontrol teknolojisine sahip, hızlı ve sağlam Oki LE850 Termal etiket pos printer, perakende fiyat, gıda son kullanma tarihi, medikal test tüpü etiketi ve paketlemede kulanılan küçük etiketlerin yazdırılması için özel olarak tasarlanmıştır. Kompakt tasarımı ve önden çıkış yolu ile LE850 hem tezgah altında, hem tezgah üzerinde rahatlıkla kullanılabiliyor. Toz ve sıvı geçirmeyen tasarımı ile cihaz en zorlu çalışma koşullarında bile en yüksek etkinlikte çalışabiliyor.

LE850’printer standart olarak bulunan, sesli uyarı sağlayan “bip” fonksiyonu ise catering, konaklama, üretim veya otomotiv servisi gibi yüksek gürültü seviyesine sahip işletmelerde kullanım kolaylığı sağlıyor.

OKI LD630/LD640/LE840/LE850 Termal pos etiket yazıcı serileri.Lojistik ve varlık takibi, depo yönetimi, hizmet büroları, perakende ve uyum etiketleme ve laboratuvar ihtiyaçları nakliye ve alma: OKI Pos termal yazıcı, yeni serisi aşağıdaki uygulamalar için tasarlanmıştır. Etiket baskı cihazları nakliye ve yeniden fiyatlandırma öğe etiketlerini ve diğerleri arasında raf etiketleme, alma talep üzerine baskı için ideal bir çözüm sağlar.

OKI LD630/LD640/LE840/LE850 serileri verimli, Bu yazıcılar kutunun dışında Düşük satın alma maliyeti ile en ucuz fiyat, performans ve güvenilirlik için pazar taleplerini tatmin edecek üstün termal etiket yazıcıları ve kolayca hızlı ihtiyacı herhangi bir çalışma ortamında entegre edebillirsiniz.