OKI ORİJİNAL Mİ YOKSA SAHTE Mİ?

OKI, ORİJİNAL SARF MALZEMELERİ AMBALAJLARI İÇİN YENİ BİR HOLOGRAM ETİKET SUNUYOR
Sahte ürünlere karşı nasıl dikkatli olunur?

TÜM YAZICI ÜRÜNLERİ, NORMAL BASKI SÜRECİNİN BİR PARÇASI OLARAK YEDEK ŞERİT KARTUŞLARA, BOYA PÜSKÜRTMELİ KARTUŞLARA VEYA TONER/DRUM BİRİMLERİNE GEREKSİNİM DUYAR.

En yüksek standartlara uygun olarak üretilmiş olan orijinal OKI sarf malzemeleri, geniş ve gelişmekte olan ürün aralığımız için özel olarak maksimum performans, uzun ömür ve uygun maliyeti sağlamak üzere tasarlanmıştır.
Tüm ürünlerimizin gösterdiği yüksek performans, kapsamlı araştırma ve testlerin bir sonucudur ve önerilere uygun kullanım halinde kapsamlı garanti olasılıkları sunabilmemizi sağlar.

Üçüncü taraf sarf malzemeleri genellikle daha düşük kalitede baskı oluşturur ve OKI ekipmanına hasar verebilir. Bir OKI cihazında üçüncü taraf sarf malzemeleri kullanıldığında cihazın performansı, ürünün orijinal tasarımına uygun olarak kontrol edilemez. Bu da garantiyi etkileyebilir.

Sahte mallar; taklit ambalajlar ve taklit ürünleri içerebilir. Bunlar “orijinal” ürün olarak etiketlenebilir ve satılabilir.
Sahte sarf malzemelerini kullanmaktan kaçınmak için OKI ürünleri üzerindeki hologram etikete dikkat edin ve Orijinal OKI Sarf Malzemelerinizi her zaman yetkili OKI satıcılarından alın.

Sahte sarf malzemeleri tehlikeli olabilir ve fikri mülkiyet haklarının ihlali ile üretilir.

Genellikle orijinal sarf malzemesi gibi satılan bu ürünler, kişisel sağlık ve güvenliğimizi, çalışma ortamlarını ve yazdırma cihazlarına yapılan yatırımı tehlikeye atabilir.

Orijinal Ekipman Üreticisi tarafından üretilen sarf malzemelerinin aksine, çoğu sahte ürün, suç ve terörizm ile bağlantılı satışların gelirleriyle ilişkili olarak, kötü koşullar altında üretilir.

Sahte görüntüleme malzemelerinin bilerek satılması, elde tutulması, kullanılması veya dağıtılması yasa dışı bir eylemdir.

OKI, müşterilerini korumak üzere Orijinal Sarf Malzemeleri ambalajlarının üzerine bir hologram etiket yerleştirmektedir.

Bu etiket, sahte ürün imal eden kişilerin taklit edemeyeceği düzeyde güvenlik tedbirleri alınarak tasarlanmış olup, size sarf malzemelerinizin orijinal olup olmadığını kontrol edebileceğiniz basit bir süreç sunar.