OKI MB451 Çok Fonksiyonlu Yazıcı + Toner + ofisler için akıllı seçim

OKI MB451 ofisler için akıllı seçim, Eylül ayı fiyat avantajı ile

03/09/2012

OKI’nin ofislerin yazıcı, fotokopi, tarama, faks, ihtiyacını üstün kalite ile karşılayan akıllı özellikleri ile dikkat çeken yeni çok fonksiyonlu siyah-beyaz( Mono) yazıcısı OKI MB451, “Avantaj kampanyası” çerçevesinde Eylül ayı boyunca 199 USD+KDV’den başlayan fiyatla satılıyor. Ayrıca MB451 satın alanlara ilk toner alımında %50 indirim sağlanıyor.

OKI tarafından geliştirilen üstün LED teknolojisi ile üretilen;en ucuz ve en düşük kullanım maliyetine, kompakt tasarıma ve gelişmiş özelliklere sahip yeni çok fonksiyonlu yazıcı OKI MB451, Eylül ayı boyunca sürecek indirim kampanyası çerçevesinde 199 USD+KDV’en başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.Küçük bir ofisin tüm baskı, tarama,OKI MB451 fotokopi, faks ihtiyacını karşılayacak özelliklere sahip olan cihaz, 3 yıl OKI garantisi ile son kullanıcının beğenisine sunuluyor.Kampanya çerçevesinde OKI MB451 satın alanlara ilk toner alımında %50 indirim sağlanıyor.

OKI MB 451’de şu özellikler bulunuyor:

OKI MB451 1-5 kişilik ofisler için ideal baskı, fotokopi, tarama, faks çözümleri

OKI MB451 Dakikada 29 sayfalık s/b baskı hızı ve 5 saniye ilk sayfa baskı hızı

OKI MB451 Standart RADF özelliği ile çift taraflı (dubleks) baskı, tarama ve kopyalama

OKI MB451 Sadece e-posta yoluyla baskı alma

OKI MB451 USB belleklerden doğrudan baskı ve tarama

OKI MB451 MB451w ile kablosuz bağlantı özelliği

OKI MB451 Yeni otomatik kapanma modu ile sıfır enerji tüketimi

OKI MB451 PCL yazıcı dili emülasyonu

OKI MB451’in esnek medya kullanımı sayesinde, etiket, hesap tablosu, fatura, teklif, form, teknik çizim ve diğer birçok doküman tipine baskı almak mümkün oluyor. OKI MB451 Perakende, konaklama, inşaat, finans ve sağlık gibi çok çeşitli alanlarda kullanım için ideal çözümler sunan cihaz .

OKI MB451 kopyalama, tarama ve fakslamayı çift taraflı (dubleks) yapmayı, eko fonksiyonlar ise enerji maliyetini ve karbon ayak izini azaltmayı sağlıyor. OKI MB451’in ön bölümünde bulunan USB girişi sayesinde USB belleklerden doğrudan baskı ve tarama imkanı sağlıyor …

MB451_PR_350px

Güçlü raporlama yapısına sahip OKI MB 451 PrintSuperVision yazılımıyla, tam bir kontrol ve görüntüleme sağlarken,Print Job Accounting ile bireylerin veya grupların, belirlenen maliyet limitlerinde baskı ve kopyalama yapma haklarını sınırlama olanağı veriyor.

OKI MB451 orjinal toner,yedek parça,aksesuarları ve sarf malzemeleri ile en yüksek kalite ve performansı elde edebilirsiniz.

OKI MB451 orjinal toner,yedek parça ,aksesuarları ve sarf malzemeleri ile en yüksek ürünleri ile tümüyle uyumlu olarak dizayn edilmiş ve en yüksek endüstri standartlarında imal edilmiştir.

OKI MB451 orjinal yedek parça,aksesuarları ve OKI toner ve sarf malzemeleri ile en ucuz ve yüksek performansı uzun ömür ve düşük maliyetli çalışma imkanını elde edebilirsiniz…

OKI MB451’in satın alındığından itibaren 30 gün içinde kayıt ettirildiğinde 3 yıl OKI garantisinden faydalanılıyor.