OKI GENİŞ FORMAT YAZICI ColorPainter W-64s/W-54s ColorPainter M-64s ColorPainter H2P-104s/H2P-74s

OKI GENİŞ FORMAT YAZDIRMA

Yaratıcılık sektörü tasarımlar her şekil ve boyutta olabilir; bu da grafik iletişim sektörünün, müşterilere görsel etkisi en üst düzeyde olan kaliteli sonuçlar sunma konusunda sürekli olarak baskı altında kalmasına neden olur.

Baskı sağlayıcıları, bu gereklilikleri karşılamak üzere parlak renkler, fotoğraf kalitesinde detay ve kalıcılık ile hem açık hem de kapalı alan uygulamaları için son derece dayanıklı sonuçlar sunan, güvenilir geniş format grafik sanatları yazıcılarına ihtiyaç duyar.

Temel zorluklar

  • Baskı sağlayıcıları, yüksek etki sahibi sonuçlar sunmanın baskısı altındadır ancak tüm geniş format yazıcılar, gereken düzeyde esneklik ve hassasiyet sunamayabilir. Çoğu geniş format yazıcı, yüksek hızlara ulaşıldığında renk yoğunluğu ve koyu alanlardaki detaylar konusunda yeterli performansı gösterememeye başlar
  • Yoğun baskı ortamlarında ekipmanın çalışmama süresinin maliyetli olması, hizmet düzeyinden ödün verilmesine neden olması ve itibarı tehlikeye atması nedeniyle verimliliğin korunması büyük önem taşımaktadır
  • Güneş ışığı, kirlilik ve diğer hava koşulları, açık alanda kullanılan işaretler, afişler ve araç kaplamalarında solma ve bozulmaya neden olur. Müşteri memnuniyetini sağlamak ve müşterileri elde tutmak için açık alanda kullanılan medyaların değişen koşullara karşı dayanacak güçte olması gerekmektedir
  • Kapalı alan uygulamaları, kaliteli baskıların yakından görülebileceği, sürekli olarak büyüyen bir pazar olduğundan, yüksek çözünürlüklü ve doğru baskı kayıtlarının yapılması kritik önem taşımaktadır.  İlaveten, küçük kapalı ortamlarda, belgeli, koku düzeyi düşük boyaların kullanılması da büyük önem taşımaktadır

OKI işletmenizi geliştirmenize nasıl yardımcı olabilir?

Müşterileri, zengin, parlak renklerle, anlaşılır detaylarla büyüleyin

Günümüzde işletmeler, tasarımın ne kadar küçük ya da büyük olduğundan bağımsız olarak, grafik sanatları yazıcılarından canlı renkler ve net, fotoğraf kalitesi sunmasını beklemektedir.

OKI’nin bu beklentileri karşılayan çok yönlü geniş format grafik iletişim yazıcıları, koyu renkli alanlarda dahi doğru renk yoğunluğunu sunar.

Yüksek viskoziteye sahip boyaların gelişmiş yazıcı kafalarıyla bir araya getirilmesiyle fotoğraf kalitesinde görüntüler net ve anlaşılır bir şekilde sunulabilir.

Yenilikçi Dynamic Drop Printing (DDP) teknolojisi, ince detayları vurgular ve yüksek baskı hızlarında dahi pürüzsüz gradyanlar ile zengin, parlak renkler sunabilir.

Güvenilir baskı performansı ile baskı altında da verimliliği koruyun

OKI’nin zorlu, yüksek hacimde üretim yapılan medyalara dayanıklı olarak tasarlanan geniş format yazıları, zamandan tasarruf etmek ve manuel girdi gerekliliğini azaltmak için tasarlanmış bir dizi yenilikçi özellikler ile geliştirilmiştir.

Sanayi tipi yüksek frekanslı gri skala yazıcı kafaları, yazıcı ve baskı sonuçlarının güvenilirliği ve kalitesini artırır.

Smart Nozzle Mapping (SNM) teknolojisi, tıkalı ağızların eşleştirmesini değiştirerek yazıcı kafasının ömrünü uzatırken çalışmama süresini azaltır; akıllı CP_Manager yazılımı da yazıcının bir bilgisayar, tablet veya akıllı telefon üzerinden izlenebilmesi ve işletilebilmesinin yanı sıra Twitter aracılığıyla gerçek zamanlı güncellemeler alınabilmesini sağlar.

Uzun ömürlü açık hava uygulamaları için uzun süre dayanıklılık

Özel araç kaplamalarından afişlere, işaretlere ve tentelere kadar her tür açık alan medyanın güneş ışığı, değişen hava koşulları, kirlilik ve diğer harici etmenlere dayanabilecek güçte olması gerekmektedir.

OKI’nin yenilikçi, koku düzeyi düşük, eco solventli SX boyalara sahip geniş format yazıcıları, birçok farklı medya üzerine baskı yapma esnekliğinin yanı sıra açık alan uygulamalarında doğru baskı kalitesi ve UV ışınlarına karşı dayanıklılık sağlayarak, bu ürünleri yaratıcı afişler, filo ve araç grafikleri, duvar ve zemin grafikleri, POP ekranlar, sergi grafikleri ve daha fazlası için ideal hale getirir.

Yüksek boya pigmentasyonu, aynı zamanda arkadan aydınlatma uygulamaları için de ideal satürasyonda baskılar oluşturur.

Kaliteli kapalı alan uygulamaları ile yeni pazarlara ve ilave kazanç olanaklarına erişin

Zemin grafikleri üzerine uygulanan teknik kumaşlar için ışık çerçeveleri ve arkadan aydınlatmalı materyaller, farklı duvar kağıdı türleri aracılığıyla sunulan satış noktası (POS) ve sunum noktası (POP) materyalleri, birçok farklı uygulamaya olanak tanır.

UL LCC’nin değerli sertifikası “Greenguard Gold” ve OKI’nin çevre dost SX-Ink’e verilen Nordik Çevre Dostu Etiketi ile bu kârlı pazar için ideal yazıcı ve boyalara sahibiz.

Avantajlarınızı tek bakışta görün

  • OKI geniş format grafik yazıcıları, yüksek baskı hızlarında dahi kaliteyi ve doğru renk yoğunluğunu korurken derin, zengin renkler sunar
  • Kullanıcı tarafından değiştirilebilen sarf malzemeleri, sanayi tipi yüksek frekanslı yazıcı kafaları ve Smart Nozzle Mapping (SNM) teknolojisini içeren yenilikçi özellikler, zamandan tasarruf ederek manuel girdi gerekliliğini azaltabilmenizi sağlar. Cihazı bir bilgisayar, tablet veya akıllı telefon üzerinden yönlendirin ve Twitter üzerinden güncellemeler alın
  • Koku düzeyi düşük, eco solventli SX boyalar geniş bir renk aralığına sahiptir ve açık alan uygulamaları için ideal düzeyde dayanıklılık ve stabilite sağlar. Yüksek boya pigmentasyonu, arkadan aydınlatma uygulamaları için idealdir

Departmanınız için doğru çözüm

İnsan Kaynakları Departmanı

Finans Departmanı

Pazarlama Departmanı

Danışmanlık Talebi

Daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa ya da uzmanlarımızdan birinden randevu almak istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin.

İlgili Ürünler

ColorPainter W-64s/W-54s

Net, kaliteli sonuçlar için Dynamic Dot Printing (DDP) teknolojisi ile donatılmıştır

ColorPainter M-64s

Yüksek kalite, yüksek yoğunluk, yüksek dayanıklılığa sahip sonuçlar elde etmek üzere 66,5 m²/sa’e kadar baskı hızları sunar.

ColorPainter H2P-104s/H2P-74s

Yüksek kapasiteli, 4 renkli boya sistemi ve geniş kapasiteli rezervuarı dayanıklı VX boyalar

 

ColorPainterM-64s_hero_left_tcm62-13039

 

W-64s_neon_150dpi_tcm62-20704_w336

 

h2p_Flowers_tcm62-33055_w336 (1)