OKI devrim niteliğindeki 5 renkli LED A3 yazıcıları ile 2 ödül birden kazandı

OKI’nin sektörde ilk olan 5 renkli yazıcıları ES9541 ve C941dn, renkli yüzeylere beyaz renk veya parlak baskı yapma, yüksek baskı kalitesi, medya esnekliği, rekabetçi fiyatı gibi özellikleriyle Good Design ve VISCOM Ödüllerini kazandı

OKI 5 renkli baskı yapan devrim niteliğindeki LED A3 yazıcıları ES9541 ve  C941dn ile Japon Good Design ve VISCOM Ödüllerini kazandı. Paris, Milano Düsseldorf VISCOM ve Londra IPEX fuarlarında vitrine çıkan ürünler ziyaretçiler tarafından ilgiyle karşılandı.

led-a3-oki

OKI Türkiye Genel Müdürü Lusi Adut, OKI’nin inovasyon yeteneğini kullanarak, grafik sanatlar gibi profesyonel ve dikey pazarlara yönelik baskı çözümleri ve uzman ürünler sunma stratejisini güçlendirdiğini belirterek şunları söyledi:

“Beş renkli yazıcılarımız ES9541 ve C941dn ile aldığımız ödüller; kreatif ve grafik sanatlar iş kollarında yeni gelir olanakları yaratma potansiyeli  bulunan ürünlerin geliştirilmesinde gösterdiğimiz başarıyı teyid ediyor. Good Design ve VISCOM ödülleri, görsel iletişim şirketlerinin daha kârlı ve çevre dostu hale gelmesine katkıda bulunan yeni ürünlere veriliyor. ES9541ve C941dn, 5 renkte baskı yapmayı mümkün kılan inovasyonu ve çok yönlülüğü ile ödüllerin tartışmasız kazananı oldu. Geliştirilmiş medya esnekliği ve baskı sırasında renk bütünlüğü korunarak doğrudan baskı yöntemine kıyasla elde edilen üstün sonuçların getirdiği son çıktı kalitesi, kullanım kolaylığı, rekabetçi fiyatı, daha uzun ürün ömrü ve toplam sahip olma maliyetinin yarattığı avantajlar ödüllerin kazanılmasında önemli bir rol oynadı.