OKI Çok fonksiyonlu yazıcıların Google Cloud Print’e kaydedilmesi

Mobile_Printing_solutions_static_719x150Artan mobil işgücü ve popülaritesi, gelişen tabletler, akıllı telefonlar ve diz üstü bilgisayarlar ile birlikte; talep halinde baskı almaya tamamen yeni bir anlam getiren, mobil baskıya uyumlu cihazlar sayesinde ihtiyaç halinde, istediğiniz yer ve zamanda   baskı alabiliyorsunuz.

Mevcut mobil uygulamalar sayesinde, müşteri bilgileri, kontratlar gibi işiniz, müşterileriniz ve ortaklarınız için önemli dokümanları basmak ve paylaşmak için ofise dönmeyi beklemeden gerçekleştirebilir – siz yolda yürürken işleriniz devam eder.

Google Cloud Print (Google Inc.)
iPhone, iPad ve Android cihazlarla uyumludur

Google Inc., Google Cloud Print™ adlı hizmeti bir bulut baskı olarak geliştirmiştir. Kullanıcılar herhangi bir sürücü yüklemeden Google Cloud Baskı’yı etkinleştirmiş uygulamalarla bir akıllı telefon veya bilgisayardan baskı alma imkanına sahip olacaklar. Tek ihtiyacınız olan uyumlu bir cihaz ve Google Cloud Print Ready™ bir OKI MFP yazıcı.

Google Cloud Print hizmeti MFP’lere ağ üzerinden bağlanır. Günlük kullandığınız uygulamalarla Google Cloud Print kullanarak evinizdeki ve iş yerinizdeki yazıcıları erişilebilir kılarsınız.

Desteklenen OKI Çok fonksiyonlu yazıcılar
Google Cloud Print Ready* destekli OKI’nin MFP listesine göz atın.

MC332dn
MC342dn
MC342dnw
MC352dn
MC362dn
MC562dnw

Kurulum Açıklamaları
Google Cloud Print hizmetini kullanmak için bir Google hesabına ve ağa bağlı bir OKI MFP’ye sahip olmak zorundasınız. Bunun nasıl yapılacağı hakkında bilgi için, lütfen Google Cloud Print Kullanım Kılavuzu‘na başvurun.

Sistem gereksinimleri:
– Uyumlu İşletim Sistemi: Chrome OS™ / Android™ 2.1 or greater / iOS 3.0 veya ileri sürümü
– Baskı için kullanılabilecek uyumlu uygulamalar: Chrome OS / Google Chrome™ / Google Drive™ / Gmail™

Uyumlu işletim sistemleri ve uygulamalar hakkında daha fazla bilgi için Google Inc‘in web sitesini ziyaret ediniz.

*Aygıt yazılımı güncellemesi gerektirebilir. Daha fazla bilgi için burayı tıklayın