OKI çok fonksiyonlu siyah /beyaz yazıcı serisi ile orta ve büyük işletmelere hızlı çözümler sunuyor

Zengin özelliklere sahip, kullanımı kolay yeni siyah /beyaz çok fonksiyonlu yazıcılar kurumlara doküman ve iş akışlarını kontrol altına almaları için gelişmiş teknoloji, işlevsellik, güvenlik ve esneklik sağlıyor

OKI Avrupa, ödüllü kurumsal sınıf A4 renkli çok fonksiyonlu MC700  serisine, orta ve büyük işletmelere yönelik siyah /beyaz çok fonksiyonlu MB700 serilerini ekleyerek başarısını katladı.

 

OKI Avrupa, yeni MB700 A4 siyah /beyaz çok fonksiyonlu yazıcı (MFP) serisini tanıttı. Serideki çok fonksiyonlu yazıcılarda açık patform sXP (smart Extendable Platform) dahili olarak bulunuyor. Platform, gelişmiş iş akışı entegrasyonu ve belge yönetimi sunarak yüksek iş verimliliği sağlıyor. MB700 MFP serisi içinde bulunan, farklı ihiyaçlara göre tasarlanmış modeller, işletmelere ihtiyaçlarına en uygun çözümü seçme imkanı veriyor.

 

Yeni A4 siyah /beyaz çok fonksiyonlu yazıcı ürün portföyü ile OKI’nin başarısı, daha büyük çalışma grupları ve kurumsal pazara doğru genişliyor Dökümanların başarılı bir şekilde işlenmesi ve  yönetimi işletmelere  operasyonel etkinlik ve tasarruf sağlıyor. Böylece işletmeler iş ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan bir sisteme sahip olmanın güvenini yaşıyor.

oki-mb700-serisi

OKI geçtiğimiz sene mikro, küçük ve orta ölçekli işletmelerdeki kullanıcılar tarafından tercih edilen ürünlerini KOBİ ürün serisi içine ekledi. Böylece OKI, işletmelere güvenilir, yüksek kaliteli ve  tasarruflu baskı çözümleri sunarak etkinliğini arttırdı.

 

İş Verimliliği

 

MB700 serisi, işletmelerin manuel kağıt esaslı iş akışından dijital iş akışına geçişini sağlıyor. Açık mimari sXP, işletmelerin düşük maliyet, gelişmiş verimlilik ve operasyonel etkinlikten faydalanmalarına olanak veriyor. son kullanıcının veri altyapısı içinde kesintisiz iş akışı entegrasyonunu sağlıyor.

 

Buna ek olarak, MB700 Serisi, baskı izleme ve kimlik doğrulama da dahil olmak üzere uzaktan tanı ve belge çıkış kontrolleri gibi etkili cihaz yönetimi görevleri için yazılım içeriyor.

 


Yüksek performans rakipsiz esneklik

 

MB700 serileri şu modelleri içeriyor;

 

MB760dn, MB770dn ve MB770dfn – Tüm modellerde standart olarak çevrimdışı  zımbalama ünitesi mevcut bulunuyor. Dfn modelleri otomatik belge karşılaştırma ve zımbalama için dahili sonlandırıcı ile birlikte geliyor.

 

Yeni siyah /beyaz ve renkli çok fonksiyonlu yazıcılar en yeni OKI LED baskı teknolojisinden yararlanıyor. Tüm modeller, kişiselleştirilmiş kullanıcı ayarları sağlayan kolay kullanımlı kontrol paneli içeren 23cm renkli arkadan aydınlatmalı dokunmatik ekran ile birlikte geliyor.

 

Tüm modellerde tarayıcı ve baskı motoru OKI’nin LED teknolojisine dayanıyor. 52 ppm’e kadar (MB770) yazdırma hızı sunuyor. Diğer kurumsal sınıf işlevsellik özellikleri, çift taraflı baskı ve tarama, esnek tarama biçimleri ve yüksek kapasiteli 160 GB sabit diski standart olarak içeriyor

 

Çevre dostu siyah /beyaz çok fonksiyonlu yazıcılar, güvenli PIN baskı, veri şifreleme, disk silme, güvenli kart baskı seçeneği gibi   gelişmiş güvenlik özelliklerine sahip bulunuyor. Ergonomik tasarım, sarf malzemelerine kolay erişim sağlıyor. Esnek kağıt kapasitesi ve kağıt besleme seçenekleri için isteğe bağlı kağıt tepsileri sunuyor.

 

MB700 serisi satın alındığından itibaren 30 gün içinde kayıt ettirildiğinde 3 yıl OKI garantisinden  faydalanılıyor.

 

 OKI’nin Yönetilebilir Baskı Hizmetlerini Geliştirme

 

MB700 serisi tasarımları her yönüyle, işletmelerin yüksek verimli baskı ihtiyaçlarını karşılayan ve müşterilere esneklik sunan yaklaşımı yansıtıyor.

 

Kurumsal sınıf çok fonksiyonlu yazıcılar yönetilebilir baskı hizmetleri ( MPS)  stratejisini önemli ölçüde güçlendiriyor.