OKI C910 A3 renkli yazıcı, baskıda yüksek kalite arayan profesyoneller ve tasarımcılar için üretildi

OKI C910 A3 renkli yazıcı, baskıda yüksek kalite arayan profesyoneller ve tasarımcılar için üretildi

OKI C910 A3 renkli yazıcı piyasasına sunduğu yüksek kaliteli ürünler ile kurumların haklı beğenisini kazanan OKI C910çok çalışan, yazıcısından yüksek kalite ve güven talep eden renk profosyonelleri,grafik tasarımcılar için OKI C910’u geliştirdi. Piyasaya sürülmeden önce Avrupa’da müşteri adayları tarafından aylarca test edilen OKI C910 kullanıcılardan tam not aldı.

OKI C910, bu beklentileri tam anlamıyla karşılamanın yanısıra, çok farklı boyutlarda baskı yapma, taşıdığı niteliklere göre uygun fiyat ve yatırımın geri dönüşünü maksimize etme özelliklerine sahiptir, ayrıca, C910’da 3 yıl OKI garantisi vardır.”

OKI C910’un network özelliğine sahip OKI C910n ve ve kağıdı çift taraflı kullanma (dubleks) özelliğinin standart olduğu C910dn modelleri bulunuyor.

OKI C910, kartvizitten, postere kadar çok farklı boyutlarda hızlı, renkli, yüksek kaliteli baskı yapma ihtiyacı duyan ofisler, mimarlar,grafik tasarımcıları, reklam ajansları için ideal bir ürün olma özelliğini gösteriyor.

oki-c910-63x75

OKI C910 ProQ2400 Multi-level 1200x600dpi çözünürlük, canlı, parlak renkler ve görüntü elde etmek için gerekli olan microfine yüksek tanımlı toner ve hassasiyeti yüksek görüntü drumları, Auto Print Density ve Colour Registration Control özellikleri

OKI C910 Dakikada 36 siyah/beyaz , 31 renkli A4 baskı 512 MB standart RAM ve 800 MHZ işlemci

OKI C910 medya esnekliği Kartvizitten, poster boyutuna, çok çeşitli medyalara renkli baskı, 2880 sayfaya kadar ek tepsi kapasitesi, opsiyonel sonlandırıcı

OKI C910 LED teknolojisi ile laser yazıcılara göre daha az parça kullanımı, güvenilir baskı için farklı kağıt ağırlıklarını otomatik olarak kontrol eden,Auto Media özelliği, kağıt sıkışmasını en aza indiren düz kağıt yatağı özelliği

OKI C910 büyük dosyaları işleme kapasitesi, farklı boyutlarda baskı yapma ve güçlü renk yönetim özelliği ile öne çıkıyor. C910 EFI Colorproof RIP ve EFI Fiery XF prductionRıp Colour Management workflow yazılımı ile uyumlu bulunuyor.

OKI C910 orjinal toner,yedek parça aksesuarları ve sarf malzemeleri ile en yüksek ürünleri ile tümüyle uyumlu olarak dizayn edilmiş ve en yüksek endüstri standartlarında imal edilmiştir.

OKI C910 orjinal yedek parça,aksesuarları ve OKI renkli toner ve sarf malzemeleri ile en yüksek performansı yani en uzun ömür ve en ucuz düşük maliyetli çalışma imkanını elde edebilirsiniz…