OKI C711WT – OKI C920WT Beyaz Tonerli Yazıcı Teknolojisi ile TheMagicTouch Görüntü Dijital Baskı

OKI Avrupa ile dijital görüntü transferi alanında dünya çapında öncü olan The MagicTouch, Kağıt fiirmasının Amsterdam’da düzenlenen Euro Trophex fuarında, OKI’nin beyaz C711wr ve C920wt tonerli “ilk renkli LED yazıcısını kullanarak iki ödül kazandı.

Fuarda, “TheMagicTouch Görüntü Transfer Medyası ile Yazıcı ve ürün uygulamaları” ‘En İyi Yeni Teknoloji’kategorisinde ödül alırken, çift katman baskı teknolojisiyle ‘En İyi Görüntü Transfer Ürünü’ ödülünü kazandı.

Fuar boyunca TheMagicTouch standını ziyaret edenler giysi ve tekstil uygulamalarının dışında, dosyalardan kupalara hatta deri ve poliüretan ürünlere doğrudan beyaz veya transfer medyalar aracılığıyla çok kolay bir şekilde baskı yapmayı sağlayan OKI’nin yeni beyaz toner teknolojisini görme şansı buldular.

TheMagicTouch CEO’su Jürgen Hagedorn: “Giysi baskıları için, OKI’nin yeni kuru toner teknolojisi ileriye doğru atılmış büyük bir adımdır. Kumaş türü seri üretim mamülü olmayan ürünlere yapılan uygulamalar için ise tamamen yeni bir dönemin başlangıcıdır. C711WT yazıcısının görüntü transfer uygulamalarını değiştireceğine inanıyoruz” dedi.

OKI Avrupa Müdürü Harry Takahashi ise “Yeni LED yazıcılarımız ile uzmanlaştığımız, Niş ‘Beyaz Yazıcı’ pazarını genişletmeye odaklandık” şeklinde konuştu.

Takahashi şöyle devam etti: “Yıllar boyunca OKI, başarısını teknolojik yenilikler üzerine inşa etti. TheMagicTouch ile olan işbirliğimiz; yeni beyaz tonerli yazıcılarımız ile kullanıcılara, geniş bir yelpazede farklı malzemelere yüksek kaliteli baskı yapma ve rekabet güçlerini arttırma fırsatı yarattığımızı gösterdi”

İki yılda bir düzenlenen Euro Trophex, Avrupa’nın en büyük ve en prestijli fuar ve ödüllerinden birisi olarak kabul ediliyor. Baskı teknolojieri alanında en son yenilik ve gelişmeleri görmek, yeni fikirlere kaynak oluşturmak açısından öncelikli bir niteliğe sahip olan Euro Trophex’in ödülleri de, dinamik ve hızla gelişen pazardaki en iyi yeni teknolojileri öne çıkartmak amacıyla veriliyor.

TheMagicTouch OKI C711wt / OKI C920wt Yazıcı modelleri beyaz Toner ile istenilen her desen, kesme ve ayıklama sıkıntısı yaşamadan her türlü tekstil ürününe transfer edilebilir.Beyaz yazıcı ile Sert zemin transfer kağıtlarını kullanarak metal, ahşap, karton, tişört ve benzeri yüzeylere beyaz renk de dahil her türlü baskı yapılabilir.Asetat ve arkası yapışkanlı folyolar gibi şeffaf medyalara beyaz toner sayesinde canlı renkler basılabilir.

baski