OKI C610 Yazıcı ile artık küçük ofisler ve KOBİ’ler renkli, siyah-beyaz baskıda yüksek hız ve ekonomi ile tanışacaklar

OKI C610 ile artık küçük ofisler ve KOBİ’ler renkli, siyah-beyaz baskıda yüksek hız ve ekonomi ile tanışacaklar

OKI C610 yüksek fonksiyonelliği, farklı boyutlarda baskı yapabilme özelliği, düşük enerji tüketimi ve 3 yıl garanti ile son kullanıcının beğenisine sunuluyor.

OKI’nin evde çalışanlar, küçük ofis ve KOBİ’lerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla geliştirdiği, renkli ve siyah-beyaz baskı yapma özelliğine sahip olan OKI C610 piyasaya sunuldu.

OKI C610 Dakikada, 36 sayfa siyah beyaz, 34 sayfa renkli baskı yapma özelliğine sahip olan OKI C610’dan ilk siyah-beyaz baskı 8, ilk renkli baskı ise 9 saniyede alınıyor. C610 baskı yaparken 0.6 Kwh’lık enerji harcaması yapıyor ve cihazda enerji tasarrufu sağlayan uyku modu bulunuyor. C610 uyku modunda saatte 1.2watt’lık bir enerji harcaması yapıyor.

C610_a

Tüketiciden tam not alan OKI C5950’nin yerine geliştirilen OKI C610, OKI’nin high definition tonerine sahip bulunuyor. High Definition toner desteği ile kartvizitten afişe kadar her boyutta yüksek kalitede, renkli ve canlı baskı yapabilmek mümkün oluyor.

OKI C610’nun baskı işlerini, hızlı güvenilir ve hesaplı bir şekilde ofis içinde, kolayca yapmak isteyen küçük ofisler, KOBİ’ler ve ev kullanıcıları için ideal bir çözümdür. OKI ürünlerinin 3 yıl garantili olduğunu hatırlatarak, “Kullanıcılar, OKI C610 ile OKI garantisi altında uzun süre hiç bir sorun yaşamadan baskı yapabilir, böylece ofislerinde her zaman asıl işlerine odaklanabilirler” dedi.

OKI C610 paketi içerisinde bulunan Print Control, Colour Access Policy Manager ve PrintSuperVision yazılımları sayesinde baskı takip, izleme ve kullanıcı maliyetlerini kontrol etmekte kolaylaşıyor.

Yoğun çalışan ofisler için ideal çözüm sunan OKI C610’ serisinin OKI C610n modelinde network arabirimi , OKI C610dn modelinde Dubleks (kağıdı çift taraflı kullanma) ve network, arabirimi ,OKI C610dtn modelinde ise, tüm bunlara ek olarak 1 adet ekstra kağıt tepsisi bulunuyor.

OKI C610’nun özellikleri şu şekilde sıralanıyor:

OKI C610 Dakikada 34 sayfa A4 renki baskı hızı

OKI C610 Dakikada 36 sayfa A4 siyah / beyaz baskı hızı

OKI C610 İlk Sayfa Baskı Zamanı : 9 saniye renkli, 8 saniye siyah/beyaz

OKI C610n modelinde network arabirimi

OKI C610dn modelinde dubleks ve network

OKI C610dtn modelinde ise dubleks, network ve ek kağıt tepsisi

OKI C610 Bellek (Standart) : 256MB

OKI C610 Bellek (Maksimum) : 768MB;

OKI C610 Opsiyonel SDHC Hafıza kartı: 16GB’e kadar

OKI C610 Çalışma kapasitesi maksimum: 75,000 sayfa/ay

OKI C610 Çözünürlük, ProQ2400 Multi-level teknolojisi, 1200x600dpi, 600x600dpi

OKI C610 orjinal siyah ve renkli toner,yedek parça ,aksesuarları ve sarf malzemeleri ile en yüksek ürünleri ile tümüyle uyumlu olarak dizayn edilmiş ve en yüksek endüstri standartlarında imal edilmiştir.

OKI C610 orjinal yedek parça,aksesuarları ve OKI renki toner ve sarf malzemeleri ile en yüksek performansı yani en uzun ömür ve düşük maliyetli çalışma imkanını elde edebilirsiniz…

Yukarıda belirtilenlere ek olarak standart olarak sunulan, eşsiz 3 yıl garanti* hizmeti ile aklınızı meşgul edecek sorunları uzak tutun.

Sarf Malzeme
OKI orjinal siyah, (Black) mavi, (Cyan) kırmızı, (Magenta) sarı, (Yellow) toner, kartuş , Image drum, (Görüntüleme Ünitesi) belt, (Transfer belt kayış) fuser, (Fırın) üniteleri, renkli toner ve yedek parça , aksesuarları ve sarf malzemeleri ile en yüksek ürünleri ile tümüyle uyumlu olarak dizayn edilmiş,en yüksek endüstri standartlarında imal edilmiştir.OKI orjinal toner, kartuş yedek parça, aksesuarları ve sarf malzemeleri ile en yüksek kalite ve performansı elde edebilirsiniz.

OKI orjinal yedek parça,aksesuarları ve OKI toner,kartuş ve sarf malzemeleri ile en yüksek performansı en ucuz fiyat,uzun ömür ve en ucuz düşük maliyetli çalışma imkanı elde edebilirsiniz..

Garanti süresi 2 yıldır.Toplam 3 yıl uzatılmış garantiye hak kazanmak için ürününüzü satın alındıktan itibaren 30 gün içinde www.makpas.com.tr adresine kayıt ettirin.Kayıt yapılmayan ürünler standart,olarak 2 yıl garanti kapsamında olacaktır.