OKI C531dn Yazıcı Alanların Dünyası MagicTouch Transfer kağıtlarıyla Renkleniyor.

OKI-C531dn Yazici

OKI C531dn kampanyası ile transfer kağıdına baskıda yaratıcılığı ortaya çıkartıyor…

MAKPAŞ A.Ş ve Magictouch iş birliği ile Temmuz ayında işbirliğiyle OKI C531dn alana dilediği transfer kağıtlarında birini seçme imkanı sunuyor.

MAKPAŞ A.Ş OKI C531dn renkli yazıcı ile hayata geçirdiği kampanya’ da OKI C531dn yazıcı alana cam, kumaşa, metal ve seramiğe baskı yapabilen transfer baskı kağıdını yazıcı ile hediye ediyor.

Dilediğiniz Magictouch transfer kağıdıtlar’ dan birisini hediye ediyor.Açık renkli tekstiller için TTC 3.5, Koyu renkli tekstiller için OBM 5.3, Sert zeminler için CPM 6.2, Sulu çıkartmalar için 4.5, OKI C531dn yazıcı alanlara, transfer kağıtlarından dilediğinizi seçin !

Temmuz ayında stoklarla sınırlı olarak geçerli olan kampanya çerçevesinde profesyonellerin beğenisine sunulan C531dn farklı iş alanlarının ihtiyaç duyduğu, genel ofis içi kullanım ve ofis içi yaratıcı grafik çalışma taleplerini tam anlamıyla karşılıyor. Dakikada 26 sayfa A4 renkli, 30 sayfa A4 renkli baskı yapma özelliğine sahip bulunan cihaz, yorulmak bilmeyen yapısı ve yüksek kapasiteli 7.000 sayfalık siyah, beyaz toner ve 5.000 sayfalık yüksek kapasiteli renkli toner ömrü ile dikkat çekiyor.

OKI kampanyası ile yaratıcılığınızı ortaya çıkartın…