OKI B401-B411-B431-MB441-MB451-MB461-MB471-MB491-MC352-MC362-MC562-C301-C331-511-C531-C822-C831-C841 yeni ürünleri ile KOBİ’lere odaklanıyor

OKI’nin Türkiye’de hayata geçirdiği bir başka çözümünde MPS (Managed Print Services) uygulaması olduğunu, bu uygulama kapsamında hizmet alan kurumlara OKI tarafından yerinde baskı hizmeti verildiğini ve böylece MPS kullanan kurumun baskı süreci ve problemleri ile ilgilenmeden kendi işine odaklandığını ifade etti.

OKI’nin yeni ürünleri arasında öne çıkan modeller ise şöyle sıralanıyor:

Mikro işletmeler
OKI’nin, mikro işletmeler ve ev kullanımına yönelik piyasaya sürdüğü yeni A4 ve A3 masaüstü grubu ürünleri, kullanıcılarına üstün kalite sunmanın yanı sıra daha iyi ağ uyumu, çift yönlü yazdırma, maliyet ve zaman tasarrufu sağlıyor. Ürünler kartvizit, afiş, broşür ve kitapçık basımı konusunda esneklik sağlıyor.

Mikro işletmeler için üretilen yeni ürün serisindeki modeller şu şekilde sıralanıyor:

C301dn, C321dn – A4 Renkli tek fonksiyonlu yazıcı (SFP)
MB441, MB451/MB451w – A4 Mono çok fonksiyonlu yazıcı (MFP), baskı, fotokopi, faks, tarama dahil
strong>B401d/dn – A4 Mono SFP
C822 – A3/A4 Renkli SFP
Küçük ve orta ölçekli işletmeler ve çalışma grupları

Yeni ürün serisinde, küçük ve orta ölçekli işletmeler ile çalışma gruplarına yönelik üretilen modeller, düşük maliyet ve daha seri yazdırma hızıyla kullanıcılara üstün nitelikli baskı kalitesi sunmayı amaçlıyor.

Küçük ve orta ölçekli işletmeler ile çalışma grupları için üretilen modeller şu şekilde sıralanıyor:

C331dn, C511dn, C531dn – A4 Renkli tek fonksiyonlu yazıcı (SFP)
MC352dn, MC362dn, MC562dn – A4 Renkli çok fonksiyonlu yazıcı (MFP), baskı, fotokopi, faks, tarama dahil
M461, M471/MB471w – A4 Mono çok fonksiyonlu yazıcı (MFP), baskı, fotokopi, faks, tarama dahil
Büyük işletmeler

OKI, daha büyük işletmeler ve çalışma gruplarının performans ve maliyet bakımından çeşitlilik gösteren beklentilerini karşılayarak, profesyonel kalitede ticari baskı hizmeti sunuyor.

OKI’nin tüm ürünleri enerji tasarrufu sağlayan “çevre dostu” özelliklere sahip bulunuyor. Ayrıca, toplam satın alma maliyetini en uygun noktaya getiren sayfa başı düşük maliyet vet 3 yıl OKI garantisi ürünleri farklılaştıran özelikler arasında yer alıyor.

Büyük işletmeler ile çalışma grupları için üretilen modeller şu şekilde sıralanıyor.
C831, C841 – A3/A4 Renkli tek fonksiyonlu yazıcı (SFP)
MB491 – A4 Mono çok fonksiyonlu yazıcı (MFP), baskı, fotokopi, faks, tarama dahil
OKI Avrupa Hakkında
OKI Avrupa, kuruluşlar arasında etkili bir iletişim geliştirilmesini sağlayan ticari baskı hizmetleri sunan, OKI Data Corporation’ın bir parçasıdır.

OKI Avrupa’nın yıllık grup cirosu OKI Data Corporation’ın cirosunun yüzde 50’sinden fazlasını oluşturmaktadır.

Avrupa’nın lider yazıcı markalarından biri olan OKI Avrupa’nın ürün portföyü altı bölümden oluşmaktadır: Renli ve siyah beyaz yazıcılar, baskı, fotokopi, tarama ve faks işlemlerini birleştiren işlevsel araçlar ile seri nokta vuruşlu yazıcılar ve özel yazıcılar.

1990 yılında kurulan OKI Avrupa, bugün 21 üretim noktası ve satış ofisinde yaklaşık olarak 1100 kişi çalıştırmaktadır ve Avrupa, Orta Doğu ve Afrika çevresinde yer alan 60 ülkede temsil edilmektedir.

Sarf Malzeme
OKI orjinal siyah, (Black) mavi, (Cyan) kırmızı, (Magenta) sarı, (Yellow) toner, kartuş , Image drum, (Görüntüleme Ünitesi) belt, (Transfer belt kayış) fuser, (Fırın) üniteleri, renkli toner ve yedek parça , aksesuarları ve sarf malzemeleri ile en yüksek ürünleri ile tümüyle uyumlu olarak dizayn edilmiş,en yüksek endüstri standartlarında imal edilmiştir.OKI orjinal toner, kartuş yedek parça, aksesuarları ve sarf malzemeleri ile en yüksek kalite ve performansı elde edebilirsiniz.

OKI orjinal yedek parça,aksesuarları ve OKI toner,kartuş ve sarf malzemeleri ile en yüksek performansı en ucuz fiyat,uzun ömür ve en ucuz düşük maliyetli çalışma imkanı elde edebilirsiniz..

Garanti süresi 2 yıldır.Toplam 3 yıl uzatılmış garantiye hak kazanmak için ürününüzü satın alındıktan itibaren 30 gün içinde www.makpas.com.tr adresine kayıt ettirin.Kayıt yapılmayan ürünler standart,olarak 2 yıl garanti kapsamında olacaktır.