NEDEN ORİJİNAL OKI TONER SARF MALZEMELERİNİ SATIN ALMALISINIZ?

UCUZ ALTERNATİFLER CAZİP GELEBİLİR VE AKLINIZ ÇELİNEBİLİR. SONUÇTA O DA TONER, BU DA TONER, DEĞİL Mİ? AMA DİKKATLİ OLUN! NEDENİNİ AŞAĞIDA GÖREBİLİRSİNİZ…

BAĞIMSIZ ARAŞTIRMALAR, ŞUNU DOĞRULAMAKTADIR:

Sahte ve uyumlu olmayan sarf malzemeleri yazıcı donanımınıza zarar verir.

Sahte ve uyumlu olmayan sarf malzemeleri yazıcı donanımınıza zarar verir.

Ve orijinal olmayan sarf malzemelerinin kullanımı OKI garantinizin geçersiz hale gelmesine neden olabilir

Orijinal OKI Sarf Malzemelerini satın aldığımı nereden anlayacağım?

Bu ürünleri her zaman yetkili bir OKI satıcısından satın alın. Her zaman Orijinal OKI sarf malzemelerini talep edin ve ambalajı kontrol edin.

Mevcut durumda sunulmakta olan OKI renkli tonerleri, orijinal sarf malzemeleri satın aldığınızdan emin olabilmeniz için yeni nesil ambalajların kullanıldığı ilk ürünlerdir.

Kutu üzerindeki temel tanımlayıcı etmenlerden biri güvenlik folyosudur. Güvenlik folyosu, ambalaj ve içeriğin orijinal olduğunun belirlenmesine yardımcı olur.

Kutuyu kontrol edin

Yazıcınız, faks makineniz veya MFP’niz için sarf malzemeleri satın alırken öncelikle kutuyu kontrol edin. Folyo kutunun üzerindeyse kutu içinde Orijinal OKI Sarf Malzemeleri vardır. Her zaman folyonun hasar görmediğinden emin olun.

Neden Orijinal Sarf Malzemeleri satın almalıyım?

Bazı müşteriler, bütçeleri kısıtlı olduğunda, Orijinal OKI sarf malzemeleri satın almak yerine daha ucuz alternatiflere yönelebilir. Sonuçta o da toner, bu da toner, değil mi?

Yalnızca Orijinal OKI sarf malzemeleri, OKI’nin yazıcıları ve faks makineleri ile birlikte çalışmak üzere özel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir.

Bağımsız araştırmaların bir parçası olarak yapılan testlerin sonucunda, sahte ve uyumlu olmayan sarf malzemelerinin yazıcı donanımınıza zarara verebileceği ve orijinal olmayan sarf malzemelerinin baskı kalitesinde düşüşe neden olabileceği görülmüştür. Orijinal olmayan sarf malzemelerinin kullanımı, OKI garantinizin geçersiz hale gelmesine neden olabilir.

İşletmenizin sahte sarf malzemelerinden olumsuz bir şekilde etkilenmediğinden emin olmak üzere her zaman yetkili bir OKI Satıcısına başvurun, Orijinal OKI sarf malzemeleri istediğinizi belirtin ve folyoda hasar olup olmadığını kontrol etmek için ambalajı kontrol edin.

Sarf malzemesi satın alımı konusunda endişeleriniz mi var?

Aldığınız ürünün orijinal olup olmadığından emin değilseniz yetkili OKI Satıcınız veya yerel Satış Ofisiniz ile iletişime geçin.