Makpaş, Forever Transfer Kâğıt Markası ile FESPA Eurasia 2017’deydi

Makpaş, Forever Transfer Kağıt Markası ile FESPA Eurasia 2017’deydi

1986 yılından itibaren OKI baskı çözüm ortağı olan Makpaş, dokümantasyon sektörünün lider kuruluşları arasında yer alıyor. Makpaş, geçtiğimiz yılın son çeyreğinde bünyesine kattığı Forever Transfer Kâğıt markası ile 7-10 Aralık 2017 tarihleri arasında gerçekleşen FESPA Eurasia 2017 fuarına katılım sağladı.

Makpaş Genel Müdürü Metin Yavuz

Makpaş; dot matrix, siyah-beyaz ve renkli lazer yazıcılar, MFP faks, fotokopi makineleri, line printer, passbook, pos/etiket yazıcıları ile orijinal toner, orijinal şerit, sarf malzeme ve yedek parça ürünleri ile müşterilerinin ofis ihtiyaçlarını karşılıyor. Makpaş aynı zamanda müşterilerinin dokümantasyon işlemlerini ekonomik, verimli ve yüksek kalitede devam ettirmesini sağlayacak profesyonel çözüm önerilerini kendi sınıfının en iyi üreticisi OKI ile birlikte sunuyor.

Makpaş, satış ve satış sonrası verdiği teknik servis hizmeti ile Türkiye’de dokümantasyon alanında sunduğu hizmet ve ürün çeşitliliği açısından geldiği noktada ekonomik ve servis kalitesi yüksek bir çözüm sunuyor. Makpaş, müşterilerine bu koşulları sağlamak için uzman satış kadrosu ve eğitimli teknik servis personeli ile çalışmalarını sürdürüyor.

FESPA Eurasia 2017 fuarında Makpaş Genel Müdürü Metin Yavuz, Print On Demand’a konuştu. Metin Yavuz: “OKI Printing Solutions baskı çözüm ortağı olan firmamız; dot matrix yazıcılar, siyah beyaz ve renkli lazer yazıcılar, MFP, S/B ve renkli cihazları, faks makineleri ve pos/etiket yazıcıları ile ofis müşterilerimizin ihtiyaçları olan dokümantasyon işlemlerini daha ekonomik daha verimli ve yüksek kalitede devam ettirmelerini sağlayacak profesyonel bir çözüm önerisi sunmaktadır” dedi.

Önce müşteri

Metin Yavuz: “Makpaş olarak satış ve satış sonrası kaliteli teknik servis hizmeti sunuyoruz. Türkiye’de dokümantasyon alanında sunulan hizmet ve ürün çeşitliliği açısından geldiğimiz son noktada ekonomik ve servis kalitesi yüksek çözümler sunmaktan gurur duyuyoruz. 2017 yılının son çeyreğinde Forever Transfer Kâğıt distribütorlüğünü bünyemize kattık ve katılım sağladığımız FESPA Eurasia 2017 fuarında markanın ürünlerini standımızda sergiledik. Profesyonel firmalar ile çalışmanın gururu ve onurunu yaşıyoruz. 2018 yılında Makpaş olarak  son kullanıcılara dökümantasyon konusunda dünya lideri OKI yazıcılar ve Transfer kâğıt olarak Forever Kâğıt ile  birlikte daha iyi hizmet sunacağımızı belirtmek isterim” diyerek sözlerini sonlandırdı.