Lazer Transfer Dijital Baskı Kağıtları Oki C711wt – Oki C920wt Yazıcıları ile Beyaz Baskı Alma İmkanı Sunuyor. 31.05.2013

OKI C711wt OKI C920wt Yazıcının beyaz baskının gücünü hissedin.

Baskılarınızı geleneksel CMYK sistemlerin üstüne taşıyın.Beyaz baskılar yapmak artık artık geleneksel renkli baskı sistemleri kadar kolay.İmkanları bir düşünün. Bu yenilik transfer baskıdaki her kullanıcının karşılaştığı beyaz renk baskı yapılamaması sorununu ortadan kaldırarak OKI C711wt ve OKI C920wt veyaz tonerli yazıcılar ile tasarım ve ürünlerinizi bir üst seviyeye taşıma imkanı sunuyor.

Makul bir bedel ve pratik bir şekilde transfer baskı sistemlerinde ürünlerinizde renkli zemin üstünde beyaz renk nasıl elde edilebilir.?

Bü güne kadar basit bir cevabınımız olmamıştı…

OKI Beyaz Tonerli yazıcı sistemlerinin tabu yıkan teknolojisi sayesinde beyaz dahil tüm renkleri basmak artık basit ve ekonomik. High Definition A4 ve A3 iki modeli ile Led renkli yazıcı ve beyaz toneri birleştiren teknoloji ile OKI C711wt, OKI C920wt, uygun maliyet ve ürün çeşitliliği sizlere sunuyor.

Böylece geçmişin uzmanlık isteyen, maliyetli ve yorucu baskı tekniklerinin aksine ekonomik, basit ve hızlıca üstelik beyaz dahil tüm renklerle transfer baskı yapabilmenin keyfini çıkarmak size kalıyor.

OKI C711wt, OKI C920wt, CMYW Beyaz baskı yazıcı ve The Magic Touch Lazer (Laser)Transfer baskı kağıtları ile eşi benzeri olmayan beyaz baskı imkanı sunar.

Beyaz toner ile baskı; tasarımcı, grafiker, promosyoncu gibi grafik baskı tasarımıyla çalışan iş sektörleri için esneklik ve kolaylık sağlar. Böylece bu sektör çalışanları ne zaman isterlerse ve ne kadar isterlerse ve ne kadar üstelik ofis ortamlarında çalışma ve çıktı alma özgürlüklerine kavuşurlar.

Grafik tasarımı ve ürün üretimi için serigrafi sistemlerine zaman ve para harcadığınız günler geride kaldı.

OKI C711wt, OKI C920wt Beyaz tonerli yazıcısı, geniş bir yelpazede medya üzerine diğer renklerin yanında beyaz baskı imkanı ile koyu zeminler üzerine de canlı renkler ve beya basma imkanı sunuyor. T-shirt baskısı, Ödül plaketleri, davetiye, menü, kupa, kristal, ahşap, cam metal v.b. pek çok ürün üzerine baskı için OKI C711wt, OKI C920wt lazer (Laser) yazıcı ile The Magic Touch Lazer transfer baskı kağıtlarını kullanabilirsiniz.Geleneksel CMYK sistemlerdeki sınırları ortadan kaldıran bu OKI lazer yazıcı sistemle sınırsız imkanları içeren bu hayata merhaba deyin.

Üstüne birde OKI diğital LED Teknolojisinin nefes kesen grafik kalitesini ekleyin ! Kişiye özel promosyon işleri ve tasarımlarınızda devrim yaratın.

Sarf Malzeme
OKI C920wt orjinal beyaz, (White) mavi, (Cyan) kırmızı, (Magenta) sarı, (Yellow) toner, kartuş , Image drum, (Görüntüleme Ünitesi) belt, (Transfer belt kayış) fuser, (Fırın) üniteleri, beyaz, renkli toner ve yedek parça , aksesuarları ve sarf malzemeleri ile en yüksek ürünleri ile tümüyle uyumlu olarak dizayn edilmiş,en yüksek endüstri standartlarında imal edilmiştir.OKI C920wt orjinal toner, kartuş yedek parça, aksesuarları ve sarf malzemeleri ile en yüksek kalite ve en ucuz fiyat, performansı elde edebilirsiniz.