İşi baskı olanın çözümü OKI ES9541

Farklı kağıt ağırlıkları, ebatları ve farklı yüzeylerde beyaz veya renkli baskıda yüksek kalite arayanlar için uygun maliyet ile mükemmel çözümler üreten A3 renkli yazıcı Oki ES9541 sınıfının en iyisi sayılıyor. Promosyon materyalleri çeşitli ebatlarda ve her türlü medya için özel ve prova baskı almak isteyen grafik sanatları ile ilgili faaliyet gösteren işletmelerde tüm ihtiyaçları karşılıyor.

Profesyonel baskıda yenilikçi yapısı ile en iyi baskıyı arayanların tercihi 5 renkli A3 yazıcı ES9541 renkli baskı dışında renkli yüzeylere beyaz baskı özelliği ile öne çıkıyor. Sektörün en iyilerinin dâhil olduğu bir alan olan Good Design ve Viscom ödüllerini de hak eden bu yazıcı OKI’nin inovasyon özelliğini de ortaya çıkarıyor.

E9541 yazıcının mükemmel özelliklerini kullanabilecek birçok iş kolu bulunuyor. Kartvizit, davetiye, el ilanı ve menü gibi baskılar, renkli tişörtler, renkli broşür baskıları, vinil veya folyo üzerine geniş alan baskıları gibi geniş bir yelpazede baskı çözümleri sunun işletmeler bu iş alanları içinde yer alıyor. Grafik tasarımcıların hazırladığı görsellerin müşterilere en gerçek hali ile sunulmasında ajansların kağıt ya da farklı medyalara baskısında en iyi kalitede renkler ile en yüksek kaliteyi sunuyor. OKI’nin dünyaca ünlü LED teknolojisinin ürünü olarak hem çeşitli işletmelerin hem de ofisinde bu ürüne yer veren son kullanıcıların taleplerini karşılayan ES9541 ister prova baskısı yapın ister seri üretim en iyi yardımcınızdır. Kendi ofisinizde en uygun maliyetle baskı çözümleri için ona güvenebilirsiniz.

Dakikada 50 sayfa baskı yapabilen, hızlı ve beklentiniz üstündeki kapasitesi ile ES9541 her ofiste günlük renkli ya da siyah beyaz tüm baskı ihtiyaçlarının tek çözümüdür. Tüm ekip için kullanım kolaylığı sağlar, rekabetçi fiyatı ile sizi memnun eder, uzun ömürlü ve toplam satın alma maliyetinin düşük olması sebebi ile rakipsizdir. Medya esnekliği konusunda iyi ve baskı esnasında renk bütünlüğünü koruması sebebi ile en ince detaylarda yüksek tutarlılıkta renkler, gerçeklik hissi veren sonuçlar alabilirsiniz.

OKI ES9541’in özellikleri arasında A6’dan SRA3’e kadar çeşitli ebatlarda ve 1,3m uzunlukta afişlere baskı yapabilme, dakikada 50 sayfa renkli ve siyah beyaz, 360gr/m2’ye kadar ağırlıkta, transfer kağı, parlak, su geçirmez ve farklı kâğıtlara sorunsuz baskı yer alıyor. Ayrıca 530 sayfalık standart çekmecesi 2.950 sayfalık 5 çekmeceye kadar arttırılabiliyor.

Grafik sanatları baskısına farklı bir soluk getiren ES9541, OKI’nin dijital baskıda bir ilk olan beşinci renkte baskı imkanı sunan yeni nesil yazıcısıdır.