C610 ve C711 Renkli Dijital LED Yazıcıları “BERTL’ın En İyisi” ödülü aldı

Business Equipment Research and Test Laboratories Inc., (BERTL) bağımsız bir test laboratuvarı olup; görüntüleme üzerine iş akışı yazılımlarına ve cihazlarına objektif, bağımsız ürün değerlendirme raporları ve karşılaştırmalı analizler sağlamak amacını taşıyan bağımsız ve özerk bir kuruluştur. Öncelikli odakları ise son kullanıcıdır. 1995’den beri “BERTL’ın En İyisi” Ödülü dijital görüntüleme pazarında, yıl boyunca piyasaya sürülen en iyi aygıt, yazılım ve ürün grubu hakkında kullanıcılar adına test işlemlerini gerçekleştirir. Kategorileri masaüstü, çalışma grubu, departmansal ve çalışma çevrelerindeki üretim üzerine oluşturulmuştur.

OKI Printing Solutions “BERTL’ın En İyisi” ödülünü C610 ve C711 Renkli dijital LED yazıcıları için almıştır. C711 En İyi Küçük Orta Çalışma Grubu Serisi Ödülü ve C610 En İyi Kompakt Masaüstü Yazıcısı Ödülünü almıştır. C610 Serisi ve C711 Serisi, A4 renkli dijital LED yazıcıları, renkli çıktıların etkisini arttırır, orta ve büyük çalışma gruplarına maksimum etkinlik sunar ve renkli doküman üretimini kendi ofisinizden yapmanıza imkan sağlayarak, maliyetleri uygun hale getirip, zamandan tasarruf eder ve kullanıcılara esneklik ile birlikte çeşitli medya tiplerine baskı alma yeteneği sunar.

Oki C610

C610-oki-yaziciC610 Serisi küçük ve orta boy işletmelere ve orta ölçekteki çalışma gruplarına, etkileyici renklerde, keskin detaylı ve zengin çıktılar sağlayarak, mükemmel uyum sağlar. 400 sayfalık standart kağıt kapasitesi özelliğiyle (opsiyonel ikincil ve üçüncül kağıt çekmeceleriyle birlikte kağıt kapasitesi 1.460’a arttırılabilir), C610 Serisi 250gr/m2 ağırlığındaki kağıtlarla çalışabilecek kadar yeterince esnektir. Tek Geçiş Renkli Dijital teknolojisi ile güçlendirilmiştir ve 1200x600dpi çözünürlük, C610 Serisi kullanıcılarına, 3”x5” kartlardan 8,5”x52” afiş boyutundaki kağıtlar üzerine temiz ve net baskı sağlar.

 

Oki C711

C711C711 Serisi her türlü ofis ortamına rahatça uyması için tasarlanmıştır. Üstün tasarımı ve fonksiyonları eklenerek, bu yeni renkli yazıcı 52”lik afiş basma becerisi, 1.690 adet kağıt kapasitesiyle, profesyonel medya esnekliği sunar.

OKI Data’nın başkanı Harushige Sugimoto: “‘BERTL’ın En İyisi’ ödülününün belirttiği gibi uygun fiyata satın alınabildiğini gösteren benzersiz LED teknolojisi vasıtasıyla yenilikçi ürünlerimize katkıda bulunan, son kullanıcılar için güvenilirlik, kullanım kolaylığı ve yüksek performans gibi faydalar getiren, bu ödülü almaktan memnuniyet duymaktayız.” dedi.