Beyaz Toner devrimi OKI’den C711wt Yazıcı ve OKI C920wt Yazıcı

OKI’den Beyaz Toner devrimi

Dijital baskı alanında buluşları ile inovasyonun öncülerinden biri olan OKI’den devrim niteliğinde yeni bir ürün: Piyasaya sunulan ilk beyaz tonerli LED yazıcı ile artık farklı renklerdeki zeminlere doğrudan veya transfer medyalar aracılığıyla beyaz renkte baskı yapılabilecek.

OKI, son buluşu ile bir ilki daha gerçekleştirdi, “Beyaz Yazıcı” sektörüne ilk toner bazlı çözümü sunan OKI, dijital LED A4 ve A3 beyaz toner yazıcısını geniş ürün yelpazesine ekledi. Yeni yazıcılar ile farklı yüzeylere baskı yaparken izlenen, karışık, uzmanlık isteyen baskı süreci kısalıyor ve farklı renkte zeminlere doğrudan veya transfer medya aracılığıyla beyaz renkte baskı yapılabiliyor.

Yeni beyaz tonerli OKI C711 ve OKI C920WT yazıcılar dikey sektörler için, tişört tasarımından satış noktaları uygulamalarına kadar birçok alanda yenilikçi çözümler sunuyor. Tişört, seramik, cam gibi yüzeylere transfer medyalar aracılığıyla, renkli kağıda ise doğrudan beyaz renkte baskı yapabilen beyaz tonerli yeni nesil yazıcılar ile kişiye veya kuruma özel beyaz renkte baskı almak artık çok daha pratik ve uygun maliyetli oluyor.
Beyaz Toner

white_toner

OKI Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Bensi Nazra “ OKI Beyaz toner teknolojisi hakkında şunları söyledi; “Geçmişte bu alandaki ürünler, mürekkep püskürtme tabanlı ya da serigrafi baskı teknolojilerine dayalı idi. Bu teknolojiler ile giysi tasarımı, ambalaj prova baskısı gibi alanlarda yüksek maliyetli, baskı süresi uzun süren özel uygulamalara gerek duyuluyordu.Bu teknolojiler ile baskı uzun sürüyordu, her aşama farklı bir uzmanlık istiyordu ve örneğin kırmızı zemine doğrudan beyaz baskı yapmak mümkün değildi. OKI’ nin yeni beyaz toner bazlı yazıcıları ise çok yönlü, kolay kullanımı sayesinde, baskı işlemini, çok daha hızlı ve uygun maliyetli olarak yapılmasına imkan sağlıyor. OKI’nin Beyaz Toner kullanan yazıcıları uzmanlık isteyen hiç bir ara işleme ihtiyaç duymadan farklı medyalara baskı işlemini kullanımı kolay transfer medyalar aracılığıyla veya farklı renkteki zeminlere doğrudan yapılmasını sağlıyor.”

YENİ UYGULAMA ALANLARI

Yeni OKI C711WT model A4 yazıcı baskı işlemini şeffaf medyalara saniyede 8ppm baskı hızı ile 4renkte (CMY ve Beyaz) ve saniyede 34ppm hızla düz kağıda gerçekleştirebiliyor. Yeni OKI C920WT model A4/A3 yazıcı yüksek miktar uygulamalarda kullanılmak üzere; 10ppm ve 31ppm A4 baskı hızına ve yüksek toner kartuş kapasitesine sahip bulunuyor.

OKI Yeni beyaz tonerli yazıcılar grafik tasarım tabanlı alanlar dahil çeşitli alanlarda kullanılabiliyor.

Tişört, seramik gibi yüzeylere, film baskı sayesinde ise ambalajlara baskı yapmak mümkün oluyor.

Yeni ürünler satış noktaları için de camekan veya vitrin üzerine yaratıcı baskı çözümleri sunuyor.

OKI, bugüne kadar önemli ölçüde uzmanlık gerektiren, karmaşık, maliyetli ve düşük hacimli bir pazarı yenilikçi ve akılcı teknoloji ile geliştirmeyi, kişiye, kuruma özel tasarımlara sahip olmak isteyenlerle birlikte yeni uygulama alanlarının açılmasını hedefliyor.

YARARLARI

Yeni beyaz toner ürünleri orta ve büyük ölçekli işletmelere bu güne kadar kurum dışında yaptırmak zorunda oldukları farklı medyalara baskıyı kurum içinde yapmalarına olanak sağlıyor. Yeni OKI C711WT ve OKI C920WT modelleri daha hızlı, daha kolay baskı alma imkanı sağlıyor. Yeni nesil yazıcıların baskı çıktısının yüksek kalite ve performansta olmasının yanında, çizilmeye dayanıklı olması mürekkep püskürtmeli yazıcılara göre ayırd edici bir özellik olarak ortaya çıkıyor.

Yeni OKI C711WT model A4 yazıcı baskı işlemini şeffaf medyalara saniyede 8ppm baskı hızı ile 4renkte (CMY ve Beyaz) ve saniyede 34ppm hızla düz kağıda gerçekleştirebiliyor.

Yeni OKI C920WT model A4/A3 yazıcı yüksek miktar uygulamalarda kullanılmak üzere; 10ppm ve 31ppm A4 baskı hızına ve yüksek toner kartuş kapasitesine sahip bulunuyor.

Yeni beyaz tonerli yazıcılar grafik tasarım tabanlı alanlar dahil çeşitli alanlarda kullanılabiliyor.

Tişört, seramik gibi yüzeylere, film baskı sayesinde ise ambalajlara baskı yapmak mümkün oluyor.

Dijital renkli baskıda bir ilk, tasarımda devrim

OKI yazıcı teknolojilerinde yaptığı yenilikçi buluşlar sayesinde, basit ve makul fiyatla, BEYAZ renk dahil olmak üzere, istediğiniz renkte baskı almanızı sağlar.

Beyaz renkte baskı günümüzde yalnız pahalı bir iş değil aynı zamanda işçilik de gerektiren bir tekniktir. OKI’nin üstün dijital teknolojisi ile birlikte renkli medyalar dahil, çeşitli medyalara, asetatlara ve transfer medyalarına, A3+’ten 300gr/ m2’lik ağırlığa kadar, kendi ofisinizde beyaz toner kulanmanın yanısıra artık HD renklerle de baskı alabilirsiniz.

Canlı renkler ile birlikte artık beyaz renkte bask ıda alabilirsiniz. Her grafik ofisine bir avantaj olarak; bireysel ve kısa vadeli görsel materyaller, ısmarlama işler, konsept, t-shirt veya promosyonel ürünler sunar. Beyaz toner baskısı, tasarımcılara, grafik stüdyolarına, satış noktası üreticilerine ve diğer grafik tabanlı çalışan işyerlerinde baskılarına, prova baskılarına yeni bir esneklik getirerek, ihtiyaçlarını istediği anda ofislerinde basmalarına imkan sağlar.

OKI C711WT A4 Özellikleri:

Renkli baskı Hızı: 8ppm (asetat), 34ppm (düz kağıt)
Çözünürlük: 1200x600dpi
İşlemci Hızı: 533Mhz
Dil: PS3
Kağıt Girişi: (Ana Tepsi + MPT): 530 + 100
Maksimum Kağıt Ağırlığı: 220gsm Tepsi, 250gsm MPT
Maksimum Kağıt Büyüklüğü: A4
Boyutlar (YxGD): 389 x 435 x 547mm
İlk sayfa baskı süresi: 9 saniye
Toner ömrü (renk/beyaz): 11,500/6,000 sayfa

OKI C920WT A3 Özellikleri

Renkli baskı Hızı: 10ppm (asetat ), 31ppm (düz kağıt)
Çözünürlük: 1200x600dpi
İşlemci Hızı: 800Mhz
Dil: PS3
Kağıt Girişi: (Ana Tepsi + MPT): 530 + 230
Maksimum Kağıt Ağırlığı: 216gsm Tepsi, 300gsm MPT
Maksimum Kağıt Büyüklüğü: A3 ve SRA3 (328 x 457mm’ ye kadar çıkabiliyor)
Boyutlar (YxGxD): 471 x 654.5 x 623mm
İlk sayfa baskı süresi: 10.5 saniye
Toner ömrü (renk/beyaz): 15,000/8,000 sayfa

Sarf Malzeme
OKI orjinal siyah, (Black) mavi, (Cyan) kırmızı, (Magenta) sarı, (Yellow) toner, kartuş , Image drum, (Görüntüleme Ünitesi) belt, (Transfer belt kayış) fuser, (Fırın) üniteleri, renkli toner ve yedek parça , aksesuarları ve sarf malzemeleri ile en yüksek ürünleri ile tümüyle uyumlu olarak dizayn edilmiş,en yüksek endüstri standartlarında imal edilmiştir.OKI orjinal toner, kartuş yedek parça, aksesuarları ve sarf malzemeleri ile en yüksek kalite ve performansı elde edebilirsiniz.

OKI orjinal yedek parça,aksesuarları ve OKI toner,kartuş ve sarf malzemeleri ile en yüksek performansı en ucuz fiyat,uzun ömür ve en ucuz düşük maliyetli çalışma imkanı elde edebilirsiniz..

Garanti süresi 2 yıldır.Toplam 3 yıl uzatılmış garantiye hak kazanmak için ürününüzü satın alındıktan itibaren 30 gün içinde www.makpas.com.tr adresine kayıt ettirin.Kayıt yapılmayan ürünler standart,olarak 2 yıl garanti kapsamında olacaktır.