C9600 Serisi BERTL’den 4 yıldız aldı

OKI yazıcı pazarında yeni bir kapı açarak tüm sektörü yönlendiriyor. Yeni sunduğu yazıcının beraberinde verilen Uygulama programları para ile satın alınan benzer yazılımların pabucunu dama atıyor.

OKI, önemli endüstri analistleri tarafından yeni ürün çizgisinde onurlandırılarak, C9600 Serisinde olduğu gibi analistlerin gözünde olumlu ilerlemesini sürdürüyor.

OKI Printing Solutions, önemli BERTL endüstri analistleri tarafından yeni ürün çizgisinde onurlandırılarak, C9600 Serisinde olduğu gibi analistlerin gözünde olumlu ilerlemesini sürdürüyor. C9600 Serisi “Önemle Tavsiye Edilen” saygınlık mertebesinde 4 yıldız ile tanındı.

bertl

BERTL C9600’ün çok agresif bir fiyatla, bulunduğu fiyat aralığında en üst seviye renkli PPM sunmakta. Buna ek olarak BERTL aşağıdaki olumlu görüşleriyle övgülerini belirtti:

  • İyi kağıt idare etme seçenekleri
  • İyi sonlandırma ve çıktısı alınacak çeşitli dökümanların kağıt seçimi opsiyonları
  • Canlı, ofisteki renkli dökümanları gıcır gıcır kopyalama.
  • Kullanıcı dostu popüler dosya biçimi olarak hızlı sunum sağlayan PDF yaratma yeteneği.
  • Hem grafik hem de metin tabanlı dökümanların birçok çeşidinde iyi verimlilik.

BERTL; OKI Printing Solutions’ın C9600’ünün imrenilecek sayıda özelliği olduğunu, bol miktardaki işlemci gücü ve rakiplerini geride bırakan fiyatıyla alıcıların aklını ve kalbini kazanmaya hazır olduğunu belirterek sözlerine devam ediyor. OKI nin yazıcı ile birlikte gelen yazılımının kullanıcı dostu olduğu ve para ile satılan yazılımların çoğundan daha iyi PDF dönüştürebildiğinin altını çiziyor. Sadece bu özellik ile bile OKI yazıcıyı aslında bedava sayılabilecek bir fiyata satıyor. Artık Rakiplerinin işi çok zorlaşmıştır dedi.