OKI C711n Renkli, Siyah Beyaz Yazıcı çok iş, düşük maliyet

OKI C711n Renkli, Siyah Beyaz Yazıcı çok iş, düşük maliyet” diyen kurumlar için, A4 renkli yazıcı C711n ’i üretti

Kurumsal yazıcı OKI C711 profesyonel baskı kalitesi, kesin güven, güçlü güvenlik, düşük enerji sarfiyatı ve 3 yıl garanti sağlıyor

OKI Printing Solutions, maliyetleri düşürmek ve rekabet gücünü arttırmak için sürekli baskı altında olan günümüz işletmeleri için,düşük maliyetle çok iş üreten A4 boyutunda renkli ve siyah beyaz baskı çözümleri sunan OKI C711 serisini satışa sundu. Yeni OKI C711 çok çeşitli medyalara baskı yapabilme özelliği ve profesyonel baskı kalitesine, düşük toplam satın alma maliyeti ile ulaşmayı sağlamak için tasarlandı.

OKI C711, kurumlar tarafından çok beğenilen C710’un yerine, A4 renkli yazıcı kullanan, orta ve büyük şirketler pazarında, OKI’nin etkisini arttırmak için geliştirildi.

OKI C711’in, aralıksız çalışan, yorulmayan yüksek kapasiteli bir yazıcı arayan kullanıcılar için geliştirilmiştir.

“Kullanıcılar, tam anlamıyla güvenecekleri, baskı sorunlarını unutup asıl işlerine odaklanmalarını sağlayacak çalışkan bir yazıcı arıyor. Kullanıcıların bu taleplerini karşılamak amacıyla üretilen OKI C711, kurumsal müşterilere yüksek sayıda baskıyı kurum içi yapma ve baskı masraflarını kontrol altına alma olanağı sağlıyor. Özetle: yüksek sayıda baskı yapma özelliği, maliyet etkinliği ve profesyonel baskı kalitesi ile OKI C711, işletmelere sunulan baskı çözümlerini yeni bir düzeye yükseltiyor.

OKI C711’in özellikleri şöyle sıralanıyor:

Yüksek PerformasA4 boyutunda, dakikada 34 sayfa renkli- 36 sayfa siyah beyaz baskı hızı, düz kağıt yolu, yüksek toner ve kağıt kapasitesi, opsiyonel kağıt tepsileri, yüksek iş akışı ile uzun süre kesintisiz verimli çalışma.

Düşük Toplam Sahip Olma Maliyeti:Yüksek toner kapasitesi, ekonomik yedek parça fiyatları ile “Print Supervision”, “Colour Access Policy Manager Utilities” gibi baskı maliyetlerini kontrol altına almaya yarayan uygulamaları ücretsiz kulanma olanağı

Farklı Boyutlara Baskı:kartvizitten, 60 ile 250 gsm’ye (A4)’e kadar farklı boyutlarda baskı yapma özelliği

Güvenlik ve Kontrol:Network üzerinden yazıcıya gönderilen bilgiye ancak PIN kodu girilerek ulaşılmasını sağlayan, yetkili olmayan kişilerin hassas bilgileri görmesini engelleyen güvenlik yazılımı

Tasarım Olanağı:Template Manager uygulaması ile kartvizit ve CD kapağı tasarımı ve baskısında kolaylık.

3 Yıl Garanti:Bütün OKI yazıcılarda olduğu gibi OKI C711’e 3 yıl garanti ve kurumsal sınıfa özel yerinde hizmet

Düşük Enerji Sarfiyatı:Enerji sarfiyatını ve bu yolla karbon salınımını azaltan uyku modu. OKI C711 uyku modunda saatte sadece 1.2 watt enerji tüketme özelliği

Profesyonel Baskı Kalitesi:Özel olarak formüle edilmiş microfine High Definiton toner, ProQ2400 teknolojisi ile yüksek kalitede baskı.

OKI C711 orjinal siyah ve renkli toner,kartuş yedek parça,aksesuarları ve sarf malzemeleri ile en yüksek kalite ve performansı elde edebilirsiniz.

Sarf malzeme
OKI C711 orjinal siyah, (Black) mavi, (Cyan) kırmızı, (Magenta) sarı, (Yellow) toner, kartuş , Image drum, (Görüntüleme Ünitesi) belt, (Transfer belt kayış) fuser, (Fırın) üniteleri, renkli toner ve yedek parça, aksesuarları ve sarf malzemeleri ile en yüksek ürünleri ile tümüyle uyumlu olarak dizayn edilmiş,en yüksek endüstri standartlarında imal edilmiştir.OKI C711 orjinal toner, kartuş yedek parça, aksesuarları ve sarf malzemeleri ile en yüksek kalite ve performansı elde edebilirsiniz.

OKI C711 Printer ileri dijital LED teknolojisi ve tek geçişli kağıt yolu, pürüzsüz ve sorunsuz çalışma sağlar. Temel ağ güvenliği ve izinsiz kullanımları engellemek için yüksek seviyelerdeki kontrol özelliği dahili olarak mevcuttur.

OKI C711 orjinal renkli, siyah toner kartuş yedek parça,aksesuarları ve OKI toner,kartuş ve sarf malzemeleri ile en yüksek performansı en uzun ömür ve en ucuz fiyat, düşük maliyetli çalışma imkanı elde edebilirsiniz…

Sarf Malzeme
OKI orjinal siyah, (Black) mavi, (Cyan) kırmızı, (Magenta) sarı, (Yellow) toner, kartuş , Image drum, (Görüntüleme Ünitesi) belt, (Transfer belt kayış) fuser, (Fırın) üniteleri, renkli toner ve yedek parça , aksesuarları ve sarf malzemeleri ile en yüksek ürünleri ile tümüyle uyumlu olarak dizayn edilmiş,en yüksek endüstri standartlarında imal edilmiştir.OKI C841 orjinal toner, kartuş yedek parça, aksesuarları ve sarf malzemeleri ile en yüksek kalite ve performansı elde edebilirsiniz.

OKI C841 orjinal yedek parça,aksesuarları ve OKI toner,kartuş ve sarf malzemeleri ile en yüksek performansı en ucuz fiyat,uzun ömür ve en ucuz düşük maliyetli çalışma imkanı elde edebilirsiniz..

Garanti süresi 2 yıldır.Toplam 3 yıl uzatılmış garantiye hak kazanmak için ürününüzü satın alındıktan itibaren 30 gün içinde www.makpas.com.tr adresine kayıt ettirin.Kayıt yapılmayan ürünler standart,olarak 2 yıl garanti kapsamında olacaktır.